› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Acunetix vebo

aktualności miesiąc temu    26.10.2021
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Acunetix vebo

Zależy Ci na bezpieczeństwie Twojego komputera oraz znajdującym się na nim danych? W takim razie zdecyduj się na rozwiązanie, które w pełni zabezpieczy wszystkie poufne informacje. Jednym z najlepszych, przeznaczonych do tego programów jest Acunetix, o którego zaletach dowiesz się z tego artykułu.

Internet – ogromna ilość zagrożeń

Podczas codziennego korzystania z Internetu narażony jesteś na wiele zagrożeń. Nie chodzi tutaj tylko o wirusy. Współcześni hakerzy są w stanie ze źle zabezpieczonego komputera wydobyć ogromną ilość danych: numery kart kredytowych, hasła do bankowości internetowej czy też Twoje dane osobowe. Mogą odczytać pesel i numer dowodu osobistego, a także przejrzeć skany poufnych dokumentów.

Gdy już je zdobędą, mogą je wykorzystać do popełnienia przestępstw. Są w stanie wyłudzić kredyt, dokonać zakupów i skraść Twoje oszczędności. Wcale nie musisz wchodzić na jakieś niebezpieczne strony. Zwykłe witryny mogą zawierać luki, dzięki którym możliwe jest wykradzenie ważnych danych. W jaki sposób temu zapobiec?

Acunetix – skanowanie i bezpieczeństwo

Głównym zadaniem tego oprogramowania jest skanowanie aplikacji internetowych oraz wykrywanie luk w ich zabezpieczeniach. Dzięki temu możesz nie tylko zabezpieczyć się przed działaniem hakerów, ale także określić, które z używanych programów stanowią dla Ciebie największe zagrożenie.

Acunetix to profesjonalne narzędzie, które może być stosowane zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy i duże przedsiębiorstwa. Najnowsze rozwiązania technologiczne  pozwalają na wykrycie wszystkich nieprawidłowości oraz ich raportowanie. Automatyczny proces skanowania oszczędza Twój czas i pozwala na szybkie i skuteczne wykrycie miejsc najbardziej narażonych na ewentualne ataki.

Dlatego też, jeżeli zależy Ci na pełnym bezpieczeństwie w sieci Twoim, Twoich bliskich czy też pracowników Twojej firmy, wypróbuj program Acunetix.

Zakup wersji ESD – same plusy.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.