› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Artykuły chemii gospodarczej - na co zwracać uwagę?

aktualności 15 dni temu    19.11.2021
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Artykuły chemii gospodarczej - na co zwracać uwagę?

Chemia gospodarcza to taka gałąź produktów, które zawsze będą potrzebne zarówno w domu, jak i w budynkach o charakterze publicznym. Jednak, aby sklep z preparatami do sprzątania czy prania odniósł sukces, musi zaoferować swoim klientom coś wyróżniającego się na rynku. Czego współczesny konsument oczekuje od chemii gospodarczej?

Skuteczność, która idzie w parze z wygodą

Dzisiejszy konsument poszukuje jak najwygodniejszych rozwiązań, niewymagających wkładu pracy ani wysiłku, a do tego oszczędzających czas. Oczekuje więc od środków do sprzątania bardzo wysokiej skuteczności działania. Preparaty czyszczące powinny pracować "same" tak, aby użytkownik jedynie nanosił je na zabrudzenia, a po chwili wycierał lub spłukiwał - bez szorowania i bez ryzyka uszkodzenia powierzchni. Z kolei od środków piorących oczekuje się przede wszystkim efektywności, czyli usuwania plam najlepiej w niskich temperaturach i nadawania ubraniom świeżego, przyjemnego zapachu.

Wydajność i korzystna cena

Jeśli produkt do prania czy sprzątania ma być ekonomiczny, to nie wystarczy, aby miał niską cenę i duże opakowanie. Istotna jest także jego wydajność, czyli stopień skoncentrowania. W tym aspekcie nieporównywalnie lepsze od dostępnych w naszych sklepach preparatów są wyroby producentów zachodnich. Charakteryzuje je bowiem wyjątkowa gęstość oraz formuła z wysoką zawartością substancji aktywnych, odpowiadających za działanie preparatu. Relacja skuteczności do wydajności przypomina zakup wyrobu rozcieńczonego i koncentratu. Zachodnia chemia zawsze wypada lepiej w porównaniu do chemii wypuszczanej na rynku polskim. Ma także bardzo przystępną cenę.

Bezpieczeństwo użytkownika i urządzeń

W dzisiejszych czasach coraz więcej mówi się o składach produktów, ich wpływie na nasze zdrowie i kondycję skóry, o reakcjach alergicznych czy podrażnieniach. Czy chemia gospodarcza może być jednocześnie skuteczna, wydajna i bezpieczna? Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji oraz wysokiej jakości składników preparaty zachodnich producentów są w stanie zagwarantować pełne bezpieczeństwo ich użytkowania. Zagraniczne środki piorące są delikatne dla tkanin i bezlitosne wobec zabrudzeń. Preparaty czyszczące rozpuszczają brud, nie niszcząc przy tym żadnych powierzchni. Kosmetyki myją i pielęgnują skórę jednocześnie. Co więcej, produkty dedykowane do użycia w pralce czy zmywarce często zawierają także dodatkowe składniki, które dbają o stan tych urządzeń, na przykład poprzez usuwanie kamienia czy zmiękczenie wody.

Ekologiczny skład

Wśród zagranicznych preparatów z kategorii chemii gospodarczej znajdziemy również specjalne linie ekologiczne. Współcześni konsumenci coraz większą wagę przykładają bowiem do świadomych ekologicznie wyrobów, stąd również producenci, chcąc sprostać ich wymaganiom, komponują środki chemiczne o składzie jak najbardziej naturalnym, a przy tym porównywalnie skutecznym, co zwykłe formuły. Obecnie bez większego problemu zamienimy tradycyjne kosmetyki, płyny do naczyń, chemię piorącą i czyszczącą na ekologiczne odpowiedniki, bazujące na naturalnych, obojętnych biologicznie substancjach nawet w ponad 90%. Ich cena jest z reguły nieco wyższa, jednak nie na tyle, aby przeciętny konsument odczuł znaczącą różnicę.

Gdzie warto zamówić chemię gospodarczą z Zachodu?

Wiedząc, że od dobrej chemii gospodarczej oczekuje się między innymi skuteczności, wydajności, bezpieczeństwa stosowania i przystępnej ceny, musimy jeszcze zastanowić się, gdzie zamówić takie produkty, aby było to dla sklepu opłacalne i wygodne. Najpopularniejszą chemię z Niemiec dostarczyć może hurtownia, której ofertę sprawdzimy pod adresem https://b2b.europedg.pl/kategorie-produktow/chemia-niemiecka-hurtownia. Firma ma w swoim asortymencie bogaty wybór preparatów z wielu krajów zachodniej Europy, a co ważniejsze - proponuje swoim kontrahentom jedynie te produkty, które faktycznie posiada w swoim magazynie. Eliminuje to więc problem długotrwałych i niepewnych dostaw, pozwalając zachować pełną dostępność asortymentu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.