aktualności |
ponad rok temu
19.11.2021 Informacja prasowa komentarzy 0 ocen 1 / 100% |
A A A |
Chemia gospodarcza to taka gałąź produktów, które zawsze będą potrzebne zarówno w domu, jak i w budynkach o charakterze publicznym. Jednak, aby sklep z preparatami do sprzątania czy prania odniósł sukces, musi zaoferować swoim klientom coś wyróżniającego się na rynku. Czego współczesny konsument oczekuje od chemii gospodarczej?
Dzisiejszy konsument poszukuje jak najwygodniejszych rozwiązań, niewymagających wkładu pracy ani wysiłku, a do tego oszczędzających czas. Oczekuje więc od środków do sprzątania bardzo wysokiej skuteczności działania. Preparaty czyszczące powinny pracować "same" tak, aby użytkownik jedynie nanosił je na zabrudzenia, a po chwili wycierał lub spłukiwał - bez szorowania i bez ryzyka uszkodzenia powierzchni. Z kolei od środków piorących oczekuje się przede wszystkim efektywności, czyli usuwania plam najlepiej w niskich temperaturach i nadawania ubraniom świeżego, przyjemnego zapachu.
Jeśli produkt do prania czy sprzątania ma być ekonomiczny, to nie wystarczy, aby miał niską cenę i duże opakowanie. Istotna jest także jego wydajność, czyli stopień skoncentrowania. W tym aspekcie nieporównywalnie lepsze od dostępnych w naszych sklepach preparatów są wyroby producentów zachodnich. Charakteryzuje je bowiem wyjątkowa gęstość oraz formuła z wysoką zawartością substancji aktywnych, odpowiadających za działanie preparatu. Relacja skuteczności do wydajności przypomina zakup wyrobu rozcieńczonego i koncentratu. Zachodnia chemia zawsze wypada lepiej w porównaniu do chemii wypuszczanej na rynku polskim. Ma także bardzo przystępną cenę.
W dzisiejszych czasach coraz więcej mówi się o składach produktów, ich wpływie na nasze zdrowie i kondycję skóry, o reakcjach alergicznych czy podrażnieniach. Czy chemia gospodarcza może być jednocześnie skuteczna, wydajna i bezpieczna? Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji oraz wysokiej jakości składników preparaty zachodnich producentów są w stanie zagwarantować pełne bezpieczeństwo ich użytkowania. Zagraniczne środki piorące są delikatne dla tkanin i bezlitosne wobec zabrudzeń. Preparaty czyszczące rozpuszczają brud, nie niszcząc przy tym żadnych powierzchni. Kosmetyki myją i pielęgnują skórę jednocześnie. Co więcej, produkty dedykowane do użycia w pralce czy zmywarce często zawierają także dodatkowe składniki, które dbają o stan tych urządzeń, na przykład poprzez usuwanie kamienia czy zmiękczenie wody.
Wśród zagranicznych preparatów z kategorii chemii gospodarczej znajdziemy również specjalne linie ekologiczne. Współcześni konsumenci coraz większą wagę przykładają bowiem do świadomych ekologicznie wyrobów, stąd również producenci, chcąc sprostać ich wymaganiom, komponują środki chemiczne o składzie jak najbardziej naturalnym, a przy tym porównywalnie skutecznym, co zwykłe formuły. Obecnie bez większego problemu zamienimy tradycyjne kosmetyki, płyny do naczyń, chemię piorącą i czyszczącą na ekologiczne odpowiedniki, bazujące na naturalnych, obojętnych biologicznie substancjach nawet w ponad 90%. Ich cena jest z reguły nieco wyższa, jednak nie na tyle, aby przeciętny konsument odczuł znaczącą różnicę.
Wiedząc, że od dobrej chemii gospodarczej oczekuje się między innymi skuteczności, wydajności, bezpieczeństwa stosowania i przystępnej ceny, musimy jeszcze zastanowić się, gdzie zamówić takie produkty, aby było to dla sklepu opłacalne i wygodne. Najpopularniejszą chemię z Niemiec dostarczyć może hurtownia, której ofertę sprawdzimy pod adresem https://b2b.europedg.pl/kategorie-produktow/chemia-niemiecka-hurtownia. Firma ma w swoim asortymencie bogaty wybór preparatów z wielu krajów zachodniej Europy, a co ważniejsze - proponuje swoim kontrahentom jedynie te produkty, które faktycznie posiada w swoim magazynie. Eliminuje to więc problem długotrwałych i niepewnych dostaw, pozwalając zachować pełną dostępność asortymentu.
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. |