› FIRMY
› ARTYKUŁY
B1 - Stawbud

Budżet Obywatelski 2020 – głosując, dokładnie sprawdź dane

z samorządu ponad rok temu    1.10.2019
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Budżet Obywatelski 2020 – głosując, dokładnie sprawdź dane

Trwa głosowanie w Budżecie Obywatelskim na rok 2020. Do 20 października elblążanie mogą oddawać głosy na zadania, które ich zdaniem powinny zostać zrealizowane w przyszłym roku. Do dnia dzisiejszego zagłosowało już 2043 osób. Niestety, wiele z oddanych głosów jest nieważnych, dlatego prosimy mieszkańców o dokładne wypełnianie formularza elektronicznego oraz kart do głosowania. Każdy głos jest bowiem wnikliwie weryfikowany i wszelkie niezgodności typu – literówki, błędy w datach urodzenia, adresach, czy braki wymaganych danych – uznawane są za głos nieważny.

Przypominamy, że głosować można tylko jeden raz, zaznaczając maksymalnie pięć zadań z okręgu, do którego się należy oraz jedną inicjatywę ogólnomiejską.

Głosując należy podać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz swoją datę urodzenia. W przypadku osób niepełnoletnich także dane opiekuna prawnego.

Dane, które mieszkańcy przekazują w ankietach papierowych i w formie elektronicznej są wykorzystywane wyłącznie do weryfikacji głosów i nie są udostępniane żadnym firmom lub instytucjom.

Przed głosowaniem na zadania w poszczególnych okręgach warto sprawdzić do jakiego okręgu głosujący/głosująca należy. Głosy oddane na zadania z innego okręgu również będą nieważne.

Głosować można elektronicznie - na stronie na stronie http://www.budzetobywatelski.elblag.eu lub tradycyjnie poprzez ankiety, które dystrybuowane są na terenie miasta.

Papierowe karty do głosowania dostępne będą w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Elblągu (ul. Łączności 1), w Informacji Turystycznej (Ratusz Staromiejski), Referacie Obsługi Kierowców (Pl. Dworcowy), Departamencie Świadczeń Rodzinnych (ul. Jaśminowa), Zarządzie Budynków Komunalnych (ul. Ratuszowa), na basenie CRW „Dolinka” oraz w ESWIP i Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. Związku Jaszczurczego).

Rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga Joanna Urbaniak

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Sztonekpl
ponad rok temu ocena: 0%  1
Nie będę brał udziału w tym cyrku. Jak normalne projekty nie przeszły tkj in vitro, a w odpowiedzi od Pruszaka otrzymaliśmy,, nie bo nie skorzysta każdy obywatel ''. Pytam się tego pajaca a ze smoczych łodzi każdy elblążanin skorzysta?
odpowiedz oceń komentarz 0 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.