› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Centrum Handlowe Ogrody po raz 5 na Shopping Center Forum

ponad rok temu    3.02.2014
Informacja prasowa
komentarzy 4 ocen 7 / 100%
A A A
Centrum Handlowe Ogrody po raz 5 na Shopping Center Forum fot. nadesłane

Centrum Handlowe Ogrody w Elblągu po raz kolejny będzie jednym z wystawców targów Shopping Center Forum. Podczas pierwszej tegorocznej edycji targów, Ogrody zaprezentują realizowany projekt rozbudowy Centrum oraz ofertę handlową, poszerzoną o wachlarz znanych i lubianych marek.

To już piąty raz, a trzeci w edycji zimowej, kiedy bierzemy udział w największych w Polsce targach skupiających deweloperów centrów handlowych oraz najemców. Udział w targach pozwala nam na bieżącą prezentację postępów w pracach modernizacyjnych oraz budowlanych, a także przedstawienie naszej oferty potencjalnym najemcom. Centrum Handlowe Ogrody po przebudowie będzie dysponowało największą powierzchnią handlową w regionie. Zainteresowanie rozbudowywanymi Ogrodami wykazują zarówno najemcy, jak i klienci z Elbląga oraz Obwodu Kaliningradzkiego, którzy od zeszłego roku, po zakończeniu pierwszego etapu prac, mają możliwość korzystania z prawie 30 sklepów. Podobnie jak przy poprzednich edycjach, tak i tym razem, mamy nadzieję, że podczas targów nawiążemy wiele relacji biznesowych - mówi Marcin Skowroński, Asset Management, CBRE Global Investors Poland.

Obecnie w przebudowanej części Galerii dla klientów jest już dostępnych ponad 25 sklepów, a stopnień komercjalizacji obiektu wynosi 65%. Swoje salony w przebudowanej części CH Ogrody otworzyły już sieci RTV EURO AGD, CCC, Deichmann, House, Sinsay, Vision Express, Quiosque, Apart), Matras, Apteka Centrum, Lara Fabio, Orange, Crux, YES, Esotiq, pralnia Perfect Clean, Plus GSM, T-mobile, In Medio, Play, Piekarnia Raszczyk, Kantor oraz Yves Rocher. Nieprzerwanie swoich klientów obsługuje hipermarket Carrefour. Po zakończeniu rozbudowy na dwóch poziomach handlowych znajdzie się 130 sklepów i punktów usługowych, m.in. Reserved, H&M, New Yorker, Rossmann, Cropp Town, Mohito, Home&You, Douglas, Camaieu, Orsay, Sizeer, McDonald’s, Wojas, , Trojan Horse, Grycan, Dobre Smaki, Jubirex, Delikatesy Kogutek, Jubimax, Swiss, Marylin, Centrum Wczasowe – Wakacje.pl oraz wielosalowe kino. Na trzech poziomach Centrum zaplanowany został parking na ok. 1000 miejsc.

Centrum Handlowe Ogrody jest obecnie największą w Galerią w regionie. Inwestycja ma bardzo duży potencjał, ze względu na jej znaczenie dla regionu oraz klientów przyjeżdzających na zakupy z Rosji, których odsetek wciąż rośnie. Dzięki sprawnemu przebiegowi prac budowlanych termin otwarcia nowej części Centrum nie zostanie przekroczony. Oficjalne otwarcie planowane jest na koniec 2014 roku.

Podczas targów przedstawiona zostanie prezentacja trwającej rozbudowy projektu, która odbędzie się w sali konferencyjnej około godziny 14:28.

Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy powstały w 2002 roku kompleks handlowo – usługowy w Elblągu skupiający pod jednym dachem duży hipermarket oraz galerię sklepów. Centrum jest zlokalizowane przy ul. Pułkownika Dąbka z dogodnym dojazdem. Obecnie CH Ogrody znajduje się w fazie rozbudowy, której zakończenie planowane jest na rok 2014. W trakcie prac budowlanych centrum funkcjonuje w ograniczonej formie. W nowej odsłonie Ogrody będą najbardziej nowoczesnym i największym centrum handlowym w regionie. CBRE Global Investors, spółka zarządzająca Centrum Handlowym Ogrody, po zakończeniu prac będzie ubiegało się o certyfikat BREEAM dla elbląskiego obiektu. Certyfikat potwierdza proekologiczność zastosowanych technologii i całego procesu budowy nowego centrum handlowego oraz przyjazność budynku dla użytkowników i otoczenia. *** CH Ogrody przed rozbudową • 17 500 mkw. powierzchni najmu (w tym Carrefour) • jednopoziomowe centrum handlowe • 55 lokali handlowych i usługowych • 901 miejsc parkingowych • otwarcie: 2002 r.

CH Ogrody po rozbudowie • ok. 40 000 mkw. powierzchni najmu (w tym Carrefour) • dwupoziomowe centrum handlowe, parking podziemny i naziemny • 130 lokali handlowych i usługowych • kino wielosalowe • ok. 1000 miejsc parkingowych na 3 poziomach • otwarcie: 2014 r.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ budujcie
ponad rok temu ocena: 0%  4
Czy wy tylko narzekać potraficie? Co za naród. Jak wam za "nowocześnie" to do Korei północnej jedźcie , może tam będziecie w końcu zadowoleni !!!
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ chyudy
ponad rok temu ocena: 0%  3
już ja tam wole bar mleczny albo gołąbki mojej mamy a nie "jedzonko" amerykańskie.
odpowiedz oceń komentarz 0 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ t
ponad rok temu ocena: 0%  2
Czyżby nie było chętnych na wynajem powierzchni ? Co chwile każdy z elbląskich portali pisze to samo "kopiuj, wklej" żadnych nowości. To co proponują dla najemców woła o pomstę do nieba....
odpowiedz oceń komentarz 0 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ asdf
ponad rok temu ocena: 50%  1
A grupy INDITEX, czy tez wszystkich restauracji AMERICAN RESTAURANT jeszcze nie sciagneliscie.....
odpowiedz oceń komentarz 2 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.