› FIRMY
› ARTYKUŁY

Codziennie tysiące osób może zobaczyć Twój biznes. I to w drodze do pracy

11 miesięcy temu    12.06.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. nadesłane
Co tak naprawdę liczy się w reklamie? Co będzie gwarantem jej skuteczności? Po pierwsze, Twoja reklama powinna mieć jak najszerszy zasięg i docierać każdego dnia do jak największej ilości potencjalnych klientów. Po drugie, aby reklama przyniosła pożądany efekt, powinna także długotrwale oddziaływać na swoich odbiorców, utrwalając przekaz w ich świadomości. Połączenie tych dwóch aspektów to nic innego jak wielkoformatowa reklama zewnętrzna. Jak się okazuje, to prosty sposób, aby w codziennej drodze do i z pracy, tysiące osób zobaczyło Twój produkt, Twoją ofertę, po prostu Twój biznes.
 
Wielkoformatowa reklama zewnętrzna – czym charakteryzuje się takie rozwiązanie?
 
Reklama zewnętrzna to niezwykle popularna i imponująco skuteczna forma marketingu, określana powszechnie także, jako reklama outdoorowa lub reklama out-of-home. Możesz spotkać się nią praktycznie wszędzie zaraz po wyjściu z domu. W centrach miast, a także poza nimi, np. wzdłuż autostrad lub dróg ekspresowych, reklama zewnętrzna praktycznie wkomponowała się w tamtejszy krajobraz. W wydaniu wielkoformatowym osiągnęła swoją największą skuteczność, a dzięki nowoczesnym technologiom stała się nośnikiem nie tylko efektywnym, ale także atrakcyjnym wizualnie.
 
Wielkoformatowa reklama zewnętrzna to przede wszystkim szeroki zasięg i możliwość długiego w czasie oddziaływania na obiorców. Pomyśl, ile osób przejeżdża codziennie daną trasą i ile par oczu może dojrzeć Twój przekaz w drodze do lub z pracy. I tak każdego dnia, przez określony czas, aż Twój przekaz utrwali się w świadomości Twoich potencjalnych klientów.
 
Jeśli postawisz na obraz, Twoja reklama będzie jeszcze bardziej skuteczna
 
Jadąc samochodem nie mamy najczęściej zbyt dużo czasu, aby wczytać się w długi, obfitujący w informacje tekst. Dlatego to plastyczny, interesujący, przyciągający uwagę obraz stanowi gwarancję skuteczności wizualizacji outdoorowej. Do tego nazwa Twojej firmy, słowo lub zaledwie kilka słów zestawionych w taki sposób z obrazem, aby Twoja marka mogła stać się po prostu rozpoznawalna. W ten sposób możesz przeprowadzić skuteczną kampanię reklamową o wyjątkowo szerokim zasięgu, trafiającą do masowego odbiorcy praktycznie każdego dnia.
 
Wielkoformatowe konstrukcje reklamowe to przede wszystkim ogromna siła oddziaływania Twojego przekazu
 
Decydując się na wielkoformatową reklamę zewnętrzną, zyskujesz z pewnością nośnik o wyjątkowej sile, zasięgu i trwałości odziaływania. To całkiem sporo, jak na jedno, w zasadzie bardzo proste działanie. Konstrukcje wielkoformatowe to rozwiązanie także całkiem wygodne, bowiem dostępne obecnie w zróżnicowanych rozmiarach, bezpieczne i wytrzymałe. Do tego możliwość oświetlenia, czy też stworzenia tablicy dwustronnej, a więc widocznej dla podróżnych jadących w obu kierunkach. Wszystko to sprawia, że Twoja reklama po prostu musi zostać zauważona. Dlatego wejdź po prostu na http://billboard-x.pl/, a każdego dnia tysiące osób zobaczy Twój biznes.
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.