› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Czy można uzyskać pożyczkę bez wychodzenia z domu?

2 miesiące temu    3.10.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Czy można uzyskać pożyczkę bez wychodzenia z domu?

Obecnie pożyczanie pieniędzy stało się niezwykle wygodne, szybkie i łatwe. Dostępna jest nawet pożyczka na dowód dla zadłużonych, która pomaga poprawić płynność finansową i pozyskać dodatkowe środki na spłacenie zobowiązań. Nie ma nawet konieczności wychodzenia z domu, bo wszystko może zostać załatwione zdalnie. Ograniczenie formalności do minimum i zautomatyzowanie wielu procesów sprawia, że wszystko przebiega niezwykle sprawnie. Wystarczy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy w celu złożenia wniosku, a zwykle jeszcze tego samego dnia zostanie on rozpatrzony. Często można nawet liczyć na pojawienie się pożyczonych pieniędzy na swoim rachunku bankowym w ciągu doby.

Czy możliwa jest pożyczka na dowód przez internet?

Pojawienie się instytucji pozabankowych sprawiło, że obecnie możliwe stało się zaciąganie pożyczek online. Wystarczy mieć dowód osobisty, bez żadnych zaświadczeń o zarobkach. Parabanki zaznaczają w swoich ofertach, że wszystko można załatwić przez internet w celu ułatwienia zaciągania zobowiązania i przyciągnięcia klientów. Jeśli ktoś potrzebuje szybkiego zastrzyku gotówki na dowolny cel, to warto zapoznać się z aktualnymi ofertami. Wszystkie prywatne pożyczki na dowód przez internet są dostępne w jednym miejscu, w formie tabeli, wystarczy wejść na stronę https://www.zadluzenia.com/pozyczki-na-dowod/. Przedstawia ona w przejrzysty sposób, jaka firma udziela pożyczkę, jakie są minimalne i maksymalne kwoty/okresy spłaty. Pozwala również szybko zapoznać się z RRSO, opiniami na temat poszczególnych instytucji bankowych.

Szybka pożyczka online bez zbędnych formalności

Wypełnienie wniosku o pożyczkę przez internet zajmuje chwilę, a na jego rozpatrzenie również nie trzeba długo czekać. Zwykle decyzja pojawia się już w ciągu kilkunastu minut ze względu na zautomatyzowanie całej procedury zaciągania zobowiązania. Do złożenia wniosku wystarczy podanie podstawowych danych widniejących na dowodzie osobistym, numeru rachunku bankowego, numeru telefonu komórkowego, adresu zamieszkania. Na stronie pożyczkodawcy znajdują się wszystkie dane dotyczące kosztów związanych z zaciągnięciem zobowiązania, które dotyczą między innymi prowizji i RRSO.

Po zarejestrowaniu się na stronie klient uzyskuje dostęp do swojego indywidualnego profilu. Wystarczy się do niego zalogować, aby na bieżąco śledzić przykładowo terminy wpłat. Ułatwia to również w przyszłości zaciągnięcie kolejnej pożyczki, cały proces przebiegnie jeszcze szybciej. Wiele parabanków wysyła nawet powiadomienia SMS i w postaci e-mail o zbliżającej się spłacie pożyczki. Pierwsze zobowiązanie jest zwykle darmowe, czyli bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jak wziąć pożyczkę na dowód osobisty przez internet?

Zaciągnięcie pożyczki online składa się z kilku kroków. Można to zrobić przez internet, telefon, w wielu przypadkach nawet przez dedykowaną aplikację mobilną. Najprościej jest oczywiście złożyć wniosek online. Po wejściu na stronę pożyczkodawcy przechodzi się do wypełnienia formularza rejestracyjnego. Po przeczytaniu i zaakceptowaniu zgody można już wysłać wniosek, na koniec wykonuje się przelew identyfikacyjny. W przypadku aplikacji mobilnej w pierwszej kolejności trzeba ją pobrać. Jest ona dostępna za darmo w sklepie Google Play lub AppStore, następnie wybiera się preferowanym kwotę zobowiązania jak okres spłaty.

Użytkownik zostanie przekierowany do formularza rejestracyjnego. Wystarczy go wypełnić swoimi danymi, wyrazić niezbędne zgody i zlecić przelew weryfikacyjny ze swojego rachunku bankowego na konto pożyczkodawcy. Oczywiście dotyczy on symbolicznej kwoty w postaci złotówki lub grosza. Można również zdecydować się na załatwienie wszystkiego przez telefon. Należy w tym celu zadzwonić na infolinię, numer podany na stronie pożyczkodawcy. W rozmowie z konsultantem podaje się kwotę i okres pożyczki oraz swoje dane osobowe. Niezbędne staje się zalogowanie do profilu klienta w celu dokończenia składania wniosku. Ostatnim krokiem jest potwierdzenie tożsamości za pomocą przelewu identyfikacyjnego.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.