› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Dlaczego przy zatrudnieniu warto zaufać zawodowcom?

aktualności 17 dni temu    29.12.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Dlaczego przy zatrudnieniu warto zaufać zawodowcom?

W obecnych czasach tematyka zatrudniania i pozyskiwania pracowników to trudny i skomplikowany proces. Dlatego też bardzo popularnym trendem stało się korzystanie z usług agencji pracy, która zapewni pomoc w znalezieniu odpowiednich pracowników do konkretnych zadań. Z pewnością do takich firm zalicza się AB OVO Solutions – agencja, która poszczycić może się dynamicznym rozwojem, dużym doświadczeniem i bogatym wachlarzem usług i ofert, dzięki którym znalezienie odpowiedniego personelu przestanie być dla Państwa utrapieniem i żmudną koniecznością. Co proponujemy?

Praca tymczasowa – wynajem oraz leasing pracowników

Dla wielu firm absolutną koniecznością jest chwilowe zwiększenie siły roboczej od czasu do czasu, na przykład w okresie przedświątecznym lub na okres wakacji.  Tutaj z pomocą przychodzą nowe, ale już bardzo popularne rozwiązania pracy krótkoterminowej. Poprzez wynajem lub leasing pracowniczy, możemy dostosować formę zatrudnienia wynajmowanej kadry do aktualnych potrzeb firmy.  W sytuacji okresowego wzrostu liczby zleceń czy goniących nas terminów i związanej z tym konieczności utrzymania ciągłości produkcji, pozyskanie pracowników na określonych warunkach na krótszy czas wydaje się rozwiązaniem wręcz idealnym

Pokaż nam stanowisko, a znajdziemy Ci eksperta

Dotarcie do konkretnej osoby o bardzo konkretnych umiejętnościach potrafi graniczyć z cudem, a już na pewno zabierze nam wiele czasu i cierpliwości. AB OVO Solutions zagwarantuje Państwu takiego pracownika. Bardzo często ogłoszenie na popularnych serwisach nie spotka się z żadnym odzewem, a poczta pantoflowa w przypadku bardzo specjalistycznych stanowisk zwyczajnie nie działa.

Dzięki naszym narzędziom, wiedzy i kontaktom pozyskamy dla Państwa odpowiednią osobę o kwalifikacjach spełniających Państwa oczekiwania. Zajmiemy się procesem rekrutacji, który dostosowany jest do potrzeb naszego klienta.  Dzięki temu odciążą Państwo swój dział HR a także oszczędzą sobie Państwo mnóstwo czasu na szukaniu odpowiedniego personelu.

Wsparcie ze wschodu czyli pracownicy z Ukrainy

W teorii, sprowadzenie pracowników z Ukrainy jest bardzo proste. W praktyce jednak, jest to droga przez biurokrację i wiele zagadnień związanych z legalizacją pobytu potencjalnego personelu zza naszej wschodniej granicy. Zapewniamy obsługę w kwestii rekrutacji, pobytu a nawet zakwaterowania takich osób. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozległej wiedzy o pracownikach z Ukrainy, zagwarantujemy Państwu odpowiednią kadrę, która będzie pracować dla Państwa odpowiednio, profesjonalnie i wedle wszelkich przepisów obowiązującego prawa.

Artykuł powstał we współpracy z Agencją Zatrudnienia AB OVO Solutions - https://abovosolutions.eu/

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.