› FIRMY
› ARTYKUŁY

Dlaczego warto korzystać z usług co-packingowych?

aktualności 7 miesięcy temu    4.10.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Dlaczego warto korzystać z usług co-packingowych?

W dzisiejszych czasach główną dewizą wszystkich przedsiębiorstw jest szybka i sprawna realizacja zamówień. To chleb powszedni każdej firmy, która chce być ceniona przez swoich klientów lub po prostu chce się utrzymać na rynku. Dlatego tak ważne jest szukanie nowych rozwiązań, aby usprawnić proces pakowania, czy przepakowywania produktów. Jedną z takich możliwości jest skorzystanie z usług co-packingowych.

Czym zajmują się firmy co-packingowe?

 

Jak już wcześniej było wspomniane, głównym zadaniem firm tego typu jest pakowanie, czy też wymiana opakowań. Jednak to nie jedyny zakres usług, które warto wziąć pod uwagę. Należy do nich także przepakowanie produktów z opakowań zbiorczych do pojedynczych. Poza tym możliwe staje się skorzystanie również z takich udogodnień jak druk materiałów promocyjnych, czy też foliowanie. Jedną z firm, która posiada tak bogaty zakres spektrum usług, jest http://pro-log.com.pl/.

Zalety, które nie zawsze dostrzegasz

 

Oszczędność dla firmy

Nie da się ukryć, że rozsądne gospodarowanie finansami to klucz do sukcesu. Dlatego właśnie firmy zewnętrzne zajmujące się co-packingiem mogą dać sporą oszczędność. Wynika to przede wszystkim z faktu, że nie trzeba ponosić kosztów związanych z zatrudnianiem kolejnych pracowników. Do tego wszystkie notuje się oszczędność dzięki temu, że nie musimy inwestować w nowoczesne maszyny, które z kolei ponoszą ze sobą kolejne koszty eksploatacji oraz konieczność ulokowanie ich z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Reasumując, odchodzą nam wszystkie koszty stałe związane bezpośrednio z pakowaniem i zapłacimy jedynie za realne zlecenia.

Gwarancja jakości

Nie można zapomnieć również o tym, że dużym atutem jest także pewność, że pakowanie odbędzie się z najwyższą starannością. Nie trzeba zatem obawiać się, że dojdzie do jakichkolwiek uszkodzeń. Gdybyśmy zajmowali się pakowaniem w obrębie przedsiębiorstwa, zawsze mogłoby dojść do jakichś uszczerbków na towarach, czy też opakowaniach. W tym przypadku jest to niemożliwe, co poniekąd również staje się naszą oszczędnością zarówno finansową, jak i wizerunkową. Warto też zaznaczyć, że zewnętrzna firma wyspecjalizowana w tej dziedzinie będzie posiadała maszyny specjalnie dopasowane do każdego zlecenia. Zatem do pakowania niektórych towarów wykorzystany zostanie park maszynowy, a w przypadku bardzo delikatnych produktów cała praca wykonana jest ręcznie, aby zachować najwyższą jakość. Dzięki temu można być pewnym, że dla firm tego typu nie ma zleceń niemożliwych do zrealizowania.

Strzał w dziesiątkę dla firm internetowych

Grupa docelowa firm co-packingowych jest naprawdę bardzo szeroka, jednak nie da się ukryć, że bardzo istotne miejsce zajmują sprzedawcy internetowi. Podobnie wygląda to w przypadku agencji reklamowych, czy też firm tworzących kosze podarunkowe lub też zestawy promocyjne. W szczególności w tych ostatnich przypadkach opakowanie produktów odgrywa niezwykle istotną funkcję.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.