› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
komentowane oceniane czytane
B1 - Stawbud

Dobre sposoby na szybkie uzyskanie finansowania w firmie

aktualności ponad rok temu    4.01.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Dobre sposoby na szybkie uzyskanie finansowania w firmie

Pytanie o to, jak w krótkim czasie otrzymać odpowiednie do potrzeb firmy finansowanie, jest jednym z najczęstszych pojawiających się w sieci w kontekście rozwoju firmy, wdrażania nowych technologii i postępu, który kosztuje. Firmy potrzebują dziś nie tylko pieniędzy na rozwój swoich biznesów, ale także szybkich decyzji i udzieleniu im takiego finansowania.

Aby skutecznie nadążyć za rozwijającą się konkurencją przedsiębiorstwa muszą stale podnosić poziom używanych przez siebie technologii, wdrażać nowe i optymalizować procesy pozwalające im na jeszcze większą ekspansję. Jak to zrobić bez posiadania na te cele odpowiedniego kapitału zwłaszcza w przypadku, gdy czas nagli?

Oszczędność czasu w pozyskiwaniu pieniędzy na rozwój firm

Przedsiębiorca poszukujący pieniędzy na rozwój swojej działalności gospodarczej boryka się dziś nie tylko ze znalezieniem idealnie dopasowanej do niego oferty pożyczkowej, ale i z tempem udzielenia takiej pożyczki. Do lamusa odchodzą firmy, które każą przedsiębiorcom oczekiwać na decyzję o udzieleniu finansowania przez wiele miesięcy. Współczesne przedsiębiorstwa starające się nadążyć za konkurencją i zmieniającymi się realiami rynkowymi nie mają na to zwyczajnie czasu. Podstawową rzeczą, na którą przy wyborze oferty finansowania patrzą właściciele firm jest właśnie czas, a raczej oszczędności czasu pozwalające im na szybkie otrzymanie oczekiwanych pieniędzy.

Gdzie szukać szybkich pożyczek dla firm?

Poszukiwanie szybkich i konkretnych pożyczek dla firm warto rozpocząć od przeglądu ofert dostępnych w internecie. To właśnie forma online cieszy się największym uznaniem przedsiębiorców, bo wymaga minimum czasu i formalności.

Dobrym przykładem pożyczek udzielanych online przy minimum procedur dla firm i maksymalnym ograniczeniu czasu na decyzję jest firma SimplyLoan, doskonale znana, jako jedna z najczęściej wybieranych przez duże firmy, w tym np. przedstawicieli branży medycznej. SimplyLoan jako precyzyjnie przygotowana usługa finansowa wyróżnia się możliwość zawarcia umowy online, szybką decyzyjności i wygodą otrzymania przez firmę funduszy zewnętrznych. Jej atutem jest także gwarancja bezpieczeństwa pożyczkowego.

Plusami oferty SimplyLoan jest ograniczenie czasu potrzebnego na ocenę firmy i przyznanie jej kredytu nawet do kilkunastu minut, dzięki czemu ich procedura jest o niebo krótsza niż analogiczna w przypadku bankowego kredytu. Jej przewagą jest także brak konieczności weryfikowania setek dokumentów czy biegania do firmy z przedstawianiem jej papierów, których zabrakło. Te wymogi oczekiwane są w bankach, ale nie w SimplyLoan.

Korzyścią dla przedsiębiorców jest też możliwość obliczenia całkowitego kosztu pożyczki wraz z wysokością miesięcznych rat przy pomocy wygodnego kalkulatora znajdującego się na stronie internetowej SimplyLoan. Kalkulator jasno i precyzyjnie określa warunki cenowe pożyczki, dzięki czemu właściciel firmy wie na czym stoi.

Przykład: SimplyLoan pozwala na finansowanie np. zakupu sprzętu medycznego od drobniejszego, wartości 1000 zł, po zaawansowany max do 500 000 zł, a spłatę całości zobowiązania można rozłożyć nawet na 84 raty, co zapewnia spokojne spłacanie pożyczki i nie wymaga od przedsiębiorcy wkładu własnego.

SimplyLoan wyróżnia się ponadprzeciętną szybkością udzielania finansowania oraz dużą wygodą podpisania umowy z główną firmą udzielającą wybranej pożyczki (Siemens Finance). Podpis pod taką elektroniczną umową składany jest przy pomocy zweryfikowanej platformy Autenti, a cała procedura może trwać ledwie 15 minut.

Pożyczka dla firm – krok po kroku

  1. Zweryfikowanie pożyczkobiorcy na jednym spotkaniu i szybka decyzja o udzieleniu pożyczki
  2. Wystawienie faktury na pożyczkobiorcę przez dostawcę np. sprzętu medycznego
  3. Opłacenie faktury z pkt 2 przez Siemens Finance za pomocą SimplyLoan.
  4. Firma będąca pożyczkobiorcą otrzymuje całą kwotę pożyczki na podstawie wystawionego jej oryginały faktury.

Więcej informacji:

https://new.siemens.com/pl/pl/produkty/finansowanie/blog/pozyczka-inwestycyjna-dla-firm.html

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.