› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 03.2018

Elbląg. Drugi przetarg na kolumbaria

aktualności 4 miesiące temu    24.04.2019
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Drugi przetarg na kolumbaria fot. archiwum elblag.net

Miasto po raz drugi ogłosiło przetarg nieograniczony na budowę trzech kolumbariów podwójnych, w tym dwóch z kwietnikiem. Poprzedni unieważniono, ponieważ głosiła się tylko jedna firma, która zażądała o około 100 tys. zł więcej niż zaoferowało miasto.

Coraz więcej osób decyduje się na kremację zmarłych bliskich osób. Na cmentarzu Dębica znajdują się kolumbaria z około 500 miejscami na urny z prochami. Powstają kolejne. W Biuletynie Informacji Publicznej ukazało się ogłoszenie o przetargu z zadania inwestycyjnego "Rozbudowa Cmentarza Dębica". W obrębie kwatery EII 2 przewiduje się:

budowę trzech kolumbariów podwójnych, w tym dwóch z kwietnikiem,
budowę zagospodarowania terenu wokół nowo budowanych kolumbariów, w tym: ławki parkowe - 11 szt., nawierzchnia z kostki kamiennej o powierzchni około 170 m2

- czytamy w ogłoszeniu.

Na przetarg zgłosiła się tylko jedna firma z Elbląga. Przed otwarciem ofert miasto podało, że może zapłacić 298 tys. zł. Firma zaoferowała znacznie więcej, aż 406 tys. zł. Przetarg unieważniono.

Teraz ukazało się w Biuletynie Informacji Publicznej drugie ogłoszenie o przetargu. O tym ile firm i z jakimi ofertami się zgłosiło dowiemy się 8 maja. Gdy firma otrzyma zamówienie inwestycja będzie gotowa za około trzy miesiące.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.