› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Elbląg. Jedyna firma wygrała przetarg

aktualności 5 miesięcy temu    10.09.2019
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Jedyna firma wygrała przetarg

Miasto ogłosiło przetarg na usuwanie pojazdów: „zwykłych” i z niebezpiecznym ładunkiem. Wygrała elbląska firma, która jako jedyna była zainteresowana pierwszą częścią zamówienia. Na drugą część nie było chętnych. 

W Biuletynie Informacji Publicznej w sierpniu ukazało się ogłoszenie o przetargu na usuwanie pojazdów z terenu Elbląga. Były dwie możliwości:

Część 1- usuwanie pojazdów z terenu  Elbląga oraz ich przechowywanie na parkingu strzeżonym, zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym - z wyłączeniem pojazdów przewożących towary niebezpieczne 
Część 2- usuwanie pojazdów przewożących towary niebezpieczne z terenu Elbląga oraz ich przechowywanie na parkingu strzeżonym, zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym

4 września przed otwarciem ofert urzędnicy podali, że mogą zapłacić za pierwszą część zamówienia - 540 489  zł, a za drugą - 37 tys. 251 zł. Zgłosiła się tylko jedna firma AM P.H.U. Magdalena Miler z Elbląga i zaproponowała za część nr 1 - 497 tys. 080  zł. 

Dziś (10.09) ukazała się w BIP informacja, że  AM P.H.U. Magdalena Miler otrzymała zamówienie. Drugą część przetargu unieważniono, z powodu braku zainteresowanych. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.