› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast

Elbląg. Pół miliona zł więcej chce firma niż może dać miasto

aktualności 9 miesięcy temu    31.08.2018
Grażyna Wosińska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Pół miliona zł więcej chce firma niż może dać miasto fot. archiwum elblag.net

Do drugiego przetargu na przebudowę kuchni i pomieszczeń pomocniczych w Sportowej Szkole Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków zgłosiła się jedna firma. Zaproponowała ona 1,3 miliona zł, a miasto było skłonne wydać tylko 750 tys. zł. Planowane zakończenie inwestycji przesunięto z 15 lutego na 15 kwietnia 2019 roku.

W Biuletynie Informacji Publicznej ukazał się drugi przetarg (pierwszy został unieważniony), który dotyczy: przebudowy kuchni i pomieszczeń kuchennych wraz z budową zejścia do pomieszczeń magazynowych wzdłuż wschodniej części elewacji budynku oraz utwardzenia dojścia do schodów z poziomu terenu. Inwestycja będzie przeprowadzona w Sportowej Szkole Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków, przy ul. Agrykola 6 w Elblągu.

Szczegóły przebudowy:

utworzenie: kuchni, jadalni, zmywalni, pomieszczenia przygotowalni wstępnej, magazynu chłodniczego, magazynu produktów suchych, magazynu owoców i warzyw, magazynu opakowań zwrotnych, magazynu na odpadki, pomieszczenia porządkowego, toalet, pomieszczenia socjalnego dla pracowników,
     
budowa zejścia do pomieszczeń magazynowych wzdłuż wschodniej części elewacji budynku,
utwardzenie dojścia do schodów
wykonanie instalacji elektrycznych
    
wykonanie instalacji sanitarnych,
demontaż, transport i montaż wskazanego wyposażenia pomieszczeń kuchni, należy zdemontować z kuchni z budynku Gimnazjum nr 2 przy ul. Robotniczej 173 w Elblągu, przewieźć i zamontować w kuchni budynku szkoły przy ul. Agrykola 6 w Elblągu.
    
dostawa i montaż wyposażenia pomieszczeń zgodnie z dokumentacją projektową. 

Drugim przetargiem była zainteresowana tylko jedna firma, która ma swoją siedzibę w Elblągu. Przed otwarciej ofert miasto podało, że może wydać 750 tys. zł. Natomiast firma w zaoferowała  dokładnie 1 milion 303 tys.  641 zł  i 32 gr. 
Decyzja o przydzieleniu zamówienia jeszcze nie zapadła. Zdecyduje o tym nie tylko cena, ale i okres gwarancji na roboty budowlane oraz okres gwarancji na wyposażenie. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ NICKTWOJ
9 miesięcy temu 1
Ważne, że na Robotniczej (Gimnazjum Nr 2 teraz zawodówka), zamknęli niedawno wyremontowaną i wyposażoną stołówkę. Dzieci z Robotniczej nie muszą jeść posiłków a wyposażenie mozna podkraść do sportowej szkoły :-(( Czy ktoś w tym mieście myśli, sportowa szkoła w ogromnym budynku niewykorzystanym w pełni, zawodówka w pięknie odremontowanym historycznym budynku po SP Nr 2/ gimnazjum 2 a podstawówki pękaja w szwach i lekcje do 17.00. POGRATULOWAĆ !!!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.