› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast

Elbląg. Szkolna inwestycja za ponad 1,3 miliona złotych

aktualności 2 miesiące temu    2.01.2019
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Szkolna inwestycja za ponad 1,3 miliona złotych  fot. archiwum elblag.net

Elbląska firma podpisała z miastem umowę wartą ponad 1,3 miliona zł. Przebuduje kuchnię i pomieszczenia pomocnicze w Sportowej Szkole Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków. Inwestycja ma być gotowa 15 kwietnia tego roku. Początkowo planowano zakończenie robót na 15 lutego.

W Biuletynie Informacji Publicznej w sierpniu ukazał się drugi przetarg (pierwszy został unieważniony), który dotyczył przebudowy kuchni i pomieszczeń kuchennych wraz z budową zejścia do pomieszczeń magazynowych wzdłuż wschodniej części elewacji budynku oraz utwardzenia dojścia do schodów z poziomu terenu. Inwestycja dotyczy Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków, przy ul. Agrykola 6 w Elblągu. 

Do przetargu zgłosiła się jedna firma: przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego „Przemysłówka 03” w Elblągu.  Przed otwarciem ofert miasto podało, że może wydać 750 tys. zł. Natomiast firma w zaoferowała  dokładnie 1 milion 303 tys.  641 zł  i 32 gr. 
Miasto podpisało umowę z tą firmą. Zdecydowała o tym nie tylko cena, ale i okres gwarancji na roboty budowlane oraz okres gwarancji na wyposażenie. 

Szczegóły przebudowy:

utworzenie: kuchni, jadalni, zmywalni, pomieszczenia przygotowalni wstępnej, magazynu chłodniczego, magazynu produktów suchych, magazynu owoców i warzyw, magazynu opakowań zwrotnych, magazynu na odpadki, pomieszczenia porządkowego, toalet, pomieszczenia socjalnego dla pracowników,
     
budowa zejścia do pomieszczeń magazynowych wzdłuż wschodniej części elewacji budynku,
utwardzenie dojścia do schodów
wykonanie instalacji elektrycznych
    
wykonanie instalacji sanitarnych,
demontaż, transport i montaż wskazanego wyposażenia pomieszczeń kuchni, należy zdemontować z kuchni z budynku Gimnazjum nr 2 przy ul. Robotniczej 173 w Elblągu, przewieźć i zamontować w kuchni budynku szkoły przy ul. Agrykola 6 w Elblągu.
    
dostawa i montaż wyposażenia pomieszczeń zgodnie z dokumentacją projektową. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.