› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 03.2018

Elbląska firma ADAR na liście Top 500 Pulsu Biznesu

wyróżnienia ponad rok temu    18.04.2013
Marcin Pszczółkowski
komentarzy 1 ocen 11 / 55%
A A A
Elbląska firma ADAR na liście Top 500 Pulsu Biznesu fot. ADAR

Firma ADAR z Elbląga została doceniona przez gazetę Puls Biznesu. Jako jedyne przedsiębiorstwo z naszego miasta znalazła się w tym prestiżowym zestawieniu. Elbląska firma znalazła się na 207 pozycji.

Firma została doceniona za dynamiczny wzrost przychodów. To kryterium jest jednym z głównych jakie oceniają eksperci gazety, decydując o miejscu w prestiżowym rankingu. Tym samym okazuje się, że są w Elblągu firmy, o których często mało wiemy, ale są bardzo cenione na krajowym rynku.


Adar istnieje na rynku ponad 30 lat, od początku zajmując się szeroko pojętym transportem. Na przestrzeni ostatnich kilku lat intensywnie pracuje nad rozwojem działu spedycji, dzięki czemu w krótkim czasie dołączyła do czołówki tej branży w Polsce. Swoją działalność koncentruje przede wszystkim na przewozach ładunków w krajach Europy Zachodniej, współpracując z największymi potentatami branży logistycznej.

- Najcenniejszy kapitał firmy ADAR to ludzie w niej pracujący. Wysoko wykwalifikowana i dyspozycyjna kadra zapewnia profesjonalną usługę w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej. Dzięki wspaniałej kadrze, dla których spedycja, logistyka i transport to nie tylko praca, ale również pasja - firma ADAR z klientami i podwykonawcami buduje wyłącznie solidne relacje oparte na zaufaniu i lojalności – mówią przedstawiciele firmy.

Źródło: www.adar.pl

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ człowiek
ponad rok temu 1
Dobra reklama i nic poza tym. Ogórki zza prawej strony Wisły, którym się trochę w d..... poprzewracało!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.