› FIRMY
› ARTYKUŁY

Elbląskie firmy mogą wziąć udział w targach w Kaliningradzie

aktualności ponad rok temu    31.10.2013
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 3 / 67%
A A A
Elbląskie firmy mogą wziąć udział w targach w Kaliningradzie fot. Konrad Kosacz

Urząd Miejski w Elblągu zaprasza przedstawicieli firm i instytucji z terenu Elbląga do wzięcia udziału w misji gospodarczej w ramach targów organizowanych w Kaliningradzie. Deklaracje udziału w targach należy przesyłać do 20 listopada br.

W dniach 28-30 listopada 2013 roku odbędą się jednocześnie trzy imprezy targowe: 1. Targi „Wszystko dla domu, hotelu i restauracji”. 2. Targi chemii. 3. Targi „Techniki reklamowej – świat w obiektywie”

Oferta udziału w targach w Kaliningradzie dla Przedsiębiorców z Elbląga:

- Urząd Miejski w Elblągu wydzierżawił 12 m2 powierzchni na terenie targów, na której umożliwia umieszczenie oferty przedsiębiorstwa w formie folderu reklamowego. - transport na i z targów, w dniu 29 listopada 2013r. , - pomoc w organizacji 3-dniowego pobytu w Kaliningradzie, 2. Możliwość dokupienia dodatkowej powierzchni wystawienniczej. - dokupienie powierzchni do już wydzierżawionej przez UM pozwoli Państwu zaoszczędzić 120 euro opłaty rejestracyjnej. - koszt dzierżawy 1m2 powierzchni zabudowanej wynosi 75 euro 3. Do udziału w misji zapraszamy podmioty, których działalność jest zgodna z tematyką targów.

Urząd Miejski w Elblągu nie zapewnia: - wiz oraz zezwoleń uprawniających do przekroczenia granicy z Federacją Rosyjską - tłumacza języka rosyjskiego poza obszarem stoiska - miejsc noclegowych i wyżywienia.

Prosimy Państwa o podjęcie decyzji do 20 listopada br. i przesłanie deklaracji udziału na adres: emil.slodownik@umelblag.pl.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Biurze Obsługi Inwestorów w Urzędzie Miejskim w Elblągu w pokojach nr 5 i 7, lub pod numer telefonów: 55 239 33 27 , 55 239 32 91 oraz drogą elektroniczną: boi@umelblag.pl. Biuro mieści się w dawnym budynku Urzędu Stanu Cywilnego – wejście po krętych schodach. Więcej informacji o targach znajduje się na stronie www.balticfair.com.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.