› FIRMY
› ARTYKUŁY

Elbląskie spotkanie biznesowe. Tym razem o e-marketingu

z instytucji ponad rok temu    26.11.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 8 / 88%
A A A
Elbląskie spotkanie biznesowe. Tym razem o e-marketingu fot. Konrad Kosacz

Jeśli posiadasz mała firmę salon fryzjerki, sklep wędkarki, warsztat samochodowy to wydaje Ci się że marketing internetowy nie dotyczy Ciebie. Ale czy na pewno? Nie tylko duże korporacje ale i twój biznes może dużo zyskać dzięki dobrym wykorzystaniu mediów społecznościach.

Elbląska Izba Gospodarcza zaprasza przedsiębiorców na: Elbląskie Spotkanie Biznesowe, które odbędzie się 27 listopada 2013 (środa) w godzinach 9.00 - 11.00 w Elbląskim Parku Technologicznym przy ul. Stanisława Sulimy 1 (sala 337, II piętro).

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

Tematem spotkania będzie: Marketing internetowy - jak skutecznie promować towary i usługi oraz docierać do bieżących i potencjalnych klientów?

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w e-marketingu. Zdobyć rzetelną wiedzę jak skutecznie komunikować się z klientami oraz jak poruszać się pomiędzy dostępnymi narzędziami. Efektem będzie natychmiastowa możliwość zmiany działań, na bardziej efektywne, w obszarze marketingu internetowego firmy.

Prelegentem będzie Magdalena Pawłowska - marketer, przedsiębiorca, psycholog społeczny. W swojej pracy zajmuje się zarządzaniem: kampanie marketingowe, social media, PR. Magdalena nie ma 20 lat doświadczenia, zna jednak wszystkie nowinki i najnowsze trendy marketingu. Wychowała się w dobie wszechobecnego Internetu i doskonale rozumie jak wykorzystać jego potencjał dla swoich klientów. Przeprowadziła wiele szkoleń w kraju i za granicą z zakresu marketingu i PR dla firm, instytucji oraz NGO. W ostatnim roku skupia się na zgłębianiu tajników sprzedaży On-line.


Patronem medialnym wydarzenia jest Multiplatforma Miejska elblag.net.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jak nie ma to lipa ;)
ponad rok temu 1
a ma certyfikat Googla? :D
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.