› FIRMY
› ARTYKUŁY

Elbląskie Targi Pracy i Edukacji

praca i szkolenia ponad rok temu    21.04.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląskie Targi Pracy i Edukacji

25.04.2017 r. odbędą się Elbląskie Targi Pracy i Edukacji organizowane przez Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego, Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu. Targi objęte są Patronatem Honorowym Wojewody Warmińsko-Mazurskiego. Wszystkich przedsiębiorców, osoby bezrobotne oraz poszukujące pracy oraz studentów i uczniów serdecznie zapraszamy w godz. 09:00 – 15:00 do Hali Sportowo-Widowiskowej w Elblągu przy al. Grunwaldzkiej 135.

Targi to doskonała okazja do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w regionie i za granicą, prezentowanymi przez pracodawców oraz instytucje rynku pracy. Ponadto zostanie zaprezentowana młodzieży oferta edukacyjna szkół ponadgimnazjalnych. Dzięki Targom uczniowie stojący przed podjęciem decyzji edukacyjno-zawodowej, będą mogli zdobyć niezbędne informacje o możliwościach kształcenia. Głównym celem organizowanego przedsięwzięcia jest umożliwienie osobistego kontaktu pracodawcy z osobami poszukującymi pracy, zapoznanie się z ofertą zatrudnieniową na lokalnym rynku pracy oraz z ofertą kształcenia szkół i instytucji szkoleniowych.

W programie Targów przewidziane są również indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym i psychologiem oraz z zakresu przedsiębiorczości. Dostępne będą także punkty informacyjne Państwowej Inspekcji Pracy i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.