› FIRMY
› ARTYKUŁY

Elblążaninie, Świeżaki odbierzesz tylko do 3 grudnia. Wiemy jaka maskotka była najpopularniejsza

aktualności 11 miesięcy temu    2.12.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Elblążaninie, Świeżaki odbierzesz tylko do 3 grudnia. Wiemy jaka maskotka była najpopularniejsza  fot. materiały prasowe

Już ponad 6 milionów Świeżaków trafiło do klientów Biedronki. Najpopularniejszą maskotką  okazała się Borówka Basia. Sieć kontynuuje wydawanie maskotek do 3 grudnia br.

W obecnej edycji akcji „Gang Świeżaków” klienci mieli do dyspozycji cztery duże Świeżaki i sześć mniejszych maskotek – Juniorów.

Wśród bohaterów „Gangu Świeżaków 2” pierwsze miejsce pod względem popularności zajmuje Borówka Basia – klienci odebrali już ponad 1,1 mln sztuk tego pluszaka. Srebrny medal przypadł Rzodkiewce Żanecie, a brąz Kalafiorowi Krzysiowi. Wśród Juniorów prym wiedzie Truskaweczka Tosia. Wydano już ponad 6 mln maskotek, z czego ok. 60 proc. stanowiły duże Świeżaki.

19 listopada sieć Biedronka zakończyła akcję promocyjną Gang Świeżaków 2. Do niedzieli 3 grudnia klienci mogą jeszcze wykorzystać zebrane naklejki i odebrać maskotki Świeżaków i Juniorów.  Według niektórych klientów akcja powinna być przedłużona.

  Od paru dni jeżdżę po Biedronkach w okolicy i nie ma żadnych Juniorów, tylko Świeżaki a ja niestety mam uzbierane naklejki na Juniora. To trochę męczące codziennie córce tłumaczyć, że nie było Czesia, ani żadnego innego Juniora. 

- czytamy w komentarzu na Facebooku, na stronie Biedronki.   

Na Elbląskich Mamusiach (FB)  były podobne wpisy:

Czy wiecie gdzie można dostać Juniorów? 

Panie wymieniały się informacjami w jakim sklepie są Juniorzy. Gdy jedna z Mamuś wystawiła na sprzedaż maskotki za 20 zł sztuka, rozeszły się bardzo szybko. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Nieelblążanin
11 miesięcy temu ocena: 80%  1
Po co to ciągłe "Elblążaninie" w nagłówkach? Brzmi sztucznie i jest niepotrzebne. Czy mieszkańcy innych miejscowości mają czuć się dyskryminowani? Naprawdę skończcie z tym.
odpowiedz oceń komentarz 4 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.