› FIRMY
› ARTYKUŁY

Festiwal kreatywności i... smaku

aktualności 12 miesięcy temu    25.05.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Festiwal kreatywności i... smaku

Spektakularne eksperymenty, duża dawka wiedzy i odrobina magii – tego doświadczą młodzi uczestnicy Festiwalu Kreatywności w CSE „Światowid” w Elblągu, który odbędzie się 13 czerwca. Do małych naukowców mogą dołączyć także wystawcy.

Dla uczestniczących w Festiwalu uczniów wydarzenie będzie okazją do zaprezentowania umiejętności i talentów oraz poszerzenia wiedzy w trakcie warsztatów. Impreza będzie więc pełna atrakcji i aktywności. Wysiłek umysłowy i rozwijanie pasji wymagają jednak – poza chęciami i czasem – sporych nakładów energii oraz odpowiednich narzędzi. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy więc wystawców, którzy przygotują stoiska z przekąskami, słodyczami i napojami oraz artykułami, które mogą posłużyć w dalszym rozwijaniu naukowych i artystycznych zainteresowań.

Nawet kilkulatki chętnie towarzyszą rodzicom podczas targów, kiermaszy i jarmarków. Umysły młodych odkrywców są szczególnie otwarte na nowe doznania – także smakowe czy węchowe. Ich bystre oko błyskawicznie wyławia z lady pięknie zdobione zeszyty do zapisków, gadżety i drobiazgi, związane z ich zainteresowaniami czy przybory szkolne, których mogą użyć, rozwijając swoje hobby. Swoje produkty mogą przygotować przedsiębiorcy i firmy z branży spożywczej czy papierniczej, w których ofercie znajdują się produkty dla dzieci i młodzieży. Będzie to świetna okazja na zbadanie preferencji młodych konsumentów, a dla dzieci – szansa na wzmocnienie sił zdrową przekąską czy nabycie pięknej i oryginalnej pamiątki z wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą mailową na adres: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl lub dostarczyć do Działu Kultury Artystycznej CSE „Światowid”(pok. 38, I piętro).

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.