› FIRMY
› ARTYKUŁY

Gdzie zamówić maszyny czyszczące? Multimatic!

aktualności 10 miesięcy temu    17.01.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gdzie zamówić maszyny czyszczące? Multimatic!

Zakup maszyny czyszczącej to poważna inwestycja, która przynosi wiele - nie tylko wymiernych - korzyści. Czas, pieniądze i przede wszystkim efektywność to najważniejsze atuty zakupu takiego urządzenia. Do tego dochodzi prestiż, jakość i możliwość wykorzystania olbrzymiego potencjału, jaki w nim drzemie.

Kupujemy maszynę czyszczącą do podłóg

Gdzie zamówić maszyny sprzątające? Prawdę mówiąc są to urządzenia specjalistyczne, których nie znajdziemy w markecie. Najlepiej szukać ich w konkretnych sklepach internetowych oraz u dystrybutorów (np: Multi-matic.pl), u których mamy dostęp do zróżnicowanego sprzętu o bardzo złożonych parametrach użytkowych. Dzięki temu z łatwością dopasujemy je do specyfiki czyszczonej powierzchni.

Zobacz ofertę Multimatic: maszyny czyszczące - Olsztyn

Atuty urządzeń - co warto o nich wiedzieć?

Maszyny do mycia podłóg to specjalistyczne urządzenia, które nie tylko myją, ale i osuszają wybraną powierzchnię. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w przypadku wszystkich powierzchni - również tych, które nie są odporne na działanie wody.

  1. Urządzenia czyszczące zapewniają maksymalny komfort pracy. Działają w sposób częściowo zautomatyzowany, ograniczając pracę człowieka do minimum. Ich obsługa ogranicza się zaledwie do podstawowych czynności, to jest uzupełniania i wylania wody (wraz z detergentem), czyszczenia maszyny i wymiany akcesoriów.
  2. Maszyny czyszczące to nowoczesny sprzęt, który jest w pełni dostosowany do standardów konkretnych pomieszczeń. Przykładowo maszyny akumulatorowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z brakiem gniazdek elektrycznych. Z kolei urządzenia sieciowe będą charakteryzowały się mobilnością (niewielki ciężar) i większą mocą użytkową.
  3. Urządzenia sprzątające są przede wszystkim skuteczne. Doskonale radzą sobie z pomieszczeniami wymagającymi specjalistycznego czyszczenia i dezynfekcji. Można je wykorzystać również w procesie mycia podłóg w obrębie szpitali i przychodni, czyli w miejscach w których obowiązują podwyższone standardy mycia.

Znamy zatem atuty maszyn myjących i automatów szorująco-czyszczących. Teraz zastanówmy się, czy są one opłacalne.

Zakup a zwrot z inwestycji

Cena specjalistycznych maszyn czyszczących nie jest zbyt wysoka. Jeśli weźmiemy pod uwagę korzyści wynikające z ich zakupu, możemy dojść do wniosku, że inwestycja ta nie tylko się zwróci, ale też przyniesie określone zyski. Efektywniejsze wykorzystanie personelu, większa dokładność czyszczenia i możliwość dezynfekcji pomieszczenia to tylko niektóre z nich. Warto o nich pomyśleć, biorąc pod uwagę ewentualność zakupu takiego urządzenia.

Zamów maszyny czyszczące w serwisie DoPorzadku.pl.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.