› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast

Już 9 listopada, w Trójmieście – największe targi pracy i praktyk dla młodych w Polsce

praca i szkolenia ponad rok temu    3.11.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Już 9 listopada, w Trójmieście – największe targi pracy i praktyk dla młodych w Polsce

Już w przyszły czwartek, 9 listopada w Ergo Arenie w Gdańsku / Sopocie odbędą się największe w Polsce targi pracy, praktyk i staży dla młodych – Absolvent Talent Days.

Zbieraj doświadczenia zawodowe na Absolvent Talent Days - największym festiwalu kariery dla studentów i młodych absolwentów. Sprawdź sytuację na rynku pracy. W jednym miejscu, w jednym dniu - porozmawiaj z rekruterami (aż 75 firm do wyboru), przeglądaj ponad 500 ofert pracy i skonsultuj swoje CV z ekspertami.

Setki ofert pracy, praktyk i staży, bezpłatne szkolenia i warsztaty z kompetencji miękkich, a także spotkanie motywacyjne z Łukaszem Jakóbiakiem z 20m2 - to niektóre z zawodowych atrakcji, jakie będą czekać na uczestników już 9 listopada w ERGO ARENIE na Absolvent Talent Days. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy pobrać bilet na https://www.absolvent.pl/talentdays

Porozmawiaj z rekruterem lub pracodawcą z wymarzonej firmy

Absolvent Talent Days to okazja do rozmowy z potencjalnym pracodawcą i zbierania doświadczeń zawodowych. Na wydarzeniu pojawią się przedstawiciele zarówno dużych korporacji, jak i mniejszych przedsiębiorstw. Młodzi będą mogli zorientować się w najnowszych trendach na rynku pracy, przebierać w ponad 500 ofertach zatrudnienia i poznać szczegóły współpracy w interesującej ich firmie.

Uczestnicy dowiedzą się, co sprawdzają rekruterzy podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz jakie kompetencje miękkie są obecnie cenione na rynku pracy. Poznają zakres obowiązków na wybranym stanowisku i kulturę organizacyjną firmy. To także dobra okazja do rozmowy o warunkach współpracy czy benefitach, jakie oferuje pracodawca.

Aplikuj na najlepsze z ponad 500 ofert pracy od 75 firm

Na uczestników jesiennej edycji Absolvent Talent Days w Trójmieście czekają oferty pracy w liczbie niedostępnej na żadnym innym wydarzeniu poświęconemu karierze. 75 pracodawców poszukuje ponad 500 kandydatów. Na targach pojawią się zarówno duże, międzynarodowe korporacje, jak i mniejsze, dynamicznie rozwijające się firmy.

Pracodawcy wywodzą się z różnorodnych branż, co zwiększa szanse na znalezienie wymarzonej pracy, niezależnie od kierunku studiów. Ci, którzy nie mają jeszcze na swoim koncie doświadczenia zawodowego, podczas rozmowy z rekruterem mogą zaprezentować swoją osobowość i kompetencje miękkie, i w ten sposób zwrócić na siebie uwagę.

Dowiedz się czego nie uczą na studiach, weź udział w warsztatach i szkoleniach

Uczestnicy Absolvent Talent Days mogą skorzystać z serii darmowych warsztatów i szkoleń z praktykami, podczas których dowiedzą się, jakie zawody i specjalizacje są najbardziej przyszłościowe, jak zarabiać na swojej pasji i jak znaleźć się w gronie 10 000 "Szczęśliwych Zatrudnionych" - osób, które znalazły pracę dzięki targom Grupy Absolvent.

Podczas szkolenia pt. “Kompetencje czy wiedza - co będzie decydować o sukcesie zawodowym” specjaliści, którzy na co dzień zajmują się rekrutacją, odpowiedzą na pytania, w co warto inwestować na początku kariery zawodowej i jakie kompetencje rozwijać, by z sukcesem odnaleźć się na rynku pracy.

Natomiast w Panelu Programów Managerskich młodzi szczęśliwi zatrudnieni w znanych firmach opowiedzą o tym, jak można skorzystać z programów stażowych i rozwijać karierę zawodową.

Na wydarzeniu nie zabraknie także sprawdzonych atrakcji. Uczestnicy będą mogli skonsultować swoje CV ze specjalistami, bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do aplikacji i budować relacje zawodowe, które w przyszłości mogą zaprocentować nowymi pomysłami na ścieżkę kariery.

Do zobaczenia na Absolvent Talent Days w Trójmieście!

Pobierz bezpłatny bilet na https://www.absolvent.pl/talentdays i zbieraj doświadczenia.

Organizator

Organizatorem Absolvent Talent Days jest portal www.absolvent.pl.

Partnerzy

Partner strategiczny: Jeronimo Martins

Partner technologiczny: Deloitte

Partner merytoryczny: Adecco, EY

Partner wspierający: BZ WBK, Cola

Partner naukowy: Sopocka Szkoła Wyższa

Patronat honorowy: Ministerstwo Rozwoju

Patronat medialny: dlaStudenta.pl, Eurostudent, Startup Academy, Semestr.pl, Studentnews

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ELKasjer
ponad rok temu ocena: 100%  1
Hehe Partner strategiczny: Jeronimo Martins przecież to wlasnisc Biedronki to na takich targach beda kasjerow szukac
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.