› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Karczowiska. Targi miodem płynące i Banda Czworga

aktualności 4 miesiące temu    2.08.2019
Informacja prasowa
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
Karczowiska. Targi miodem płynące i Banda Czworga fot. archiwum Elblag.net

Już w ten weekend (3 i 4. 08) w podelbląskich Karczowiskach po raz siedemnasty odbędą się Targi Pszczelarskie i Tradycyjnej Żywności!

Dla wszystkich pszczelarzy, ekoturystów, konsumentów miodu i zdrowej żywności organizatorzy PPHU Nektar Cecylia i Waldemar Badeńscy oraz PP Tomasz Łysoń przygotowali moc atrakcji.

Na stoiskach będzie królował miód z tegorocznych zbiorów, jak również wyroby z wosku pszczelego, miodowe piwa, miody pitne, a także kosmetyki  na bazie produktów pszczelich. Nie zabraknie  stoisk ze swojskimi serami, wędlinami czy chlebem na naturalnym zakwasie oraz tradycyjną chałwą. Będą  domowe ciasta,  przepyszna orientalna kawa oraz naturalne przyprawy, zioła . Tych,  którzy lubią rzeczy wyjątkowe zachęcamy do odwiedzania stoisk z rękodziełem, wikliną i biżuterią.

Ale Targi w Karczowiskach to nie tylko zakupy na straganach! To doskonały pomysł na spędzenie weekendu z całą rodziną. Najmłodszych zapraszamy do zabawy w , wesołym miasteczku, nieco starszych uczestników imprezy na koncerty; w sobotę (03.08.19) zagra BANDA CZWORGA. Grupa wykonuje przede wszystkim utwory autorskie. W ich twórczości można usłyszeć wpływy: tradycyjnej muzyki irlandzkiej, szkockiej i portugalskiej, pieśni kubryku, szanty klasycznej, współczesnej piosenki żeglarskiej, a także muzyki dawnej. Tego dnia zagra, również zespół BIAŁE PIANO pod kierunkiem Ryszarda Skotnickiego. To zespół rozsmakowany w dawnych melodiach Polski Przedwojennej. W niedzielę (04.08.19) zapraszamy Państwa na koncert zespołu LABIRYNT . Razem z grupą będziemy mogli pośpiewać i potańczyć przy największych polskich przebojach.

Miłośników natury oraz dobrej zabawy zapraszamy już w ten weekend 3-4.08.19 do Karczowisk Górnych koło Elbląga.

Małgorzata Guzowska
PPHU Nektar

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kmicsdasd
4 miesiące temu 2
Jest jakaś mapka w którym to dokładnie miejscu?
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Litości człeku.
4 miesiące temu ocena: 0% 1
Za wielką wodą. Dwie przesiadki samolotem i rejs statkiem.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.