› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Kiedy warto wziąć kredyt 100 tyś?

aktualności 8 miesięcy temu    29.11.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Kiedy warto wziąć kredyt 100 tyś?

Chcesz zainwestować pieniądze ale brak ci części środków? Korzystnym rozwiązaniem może się okazać kredyt 100 tyś. Ogromnym plusem tej pożyczki jest to, że możesz przeznaczyć ją na dowolny cel. Niskie raty, korzystne oprocentowanie oraz długi czas spłaty to kolejne zalety. Jak otrzymać tego rodzaju pożyczkę? Czy należy skorzystać z pomocy doradcy finansowego? Kiedy warto wziąć kredyt w wysokości 100 tyś?

Co to jest kredyt 100 tyś?

Kredyt 100 tyś to propozycja banków, dla wszystkich osób, którym potrzebna jest gotówka. Bank nie pyta o cel pożyczki tylko oferuje produkt finansowy, który można dostać na korzystnych warunkach. Chcesz otrzymać taki kredyt? Banki, żeby zachęcić klientów do skorzystania z tego rodzaju pożyczki ograniczają procedury i formalności do niezbędnego minimum. 

Dowolny cel kredytu

Brakuje ci pieniędzy na remont? Masz okazję spełnić swoje marzenie? Chcesz zafundować coś niezwykłego swoim bliskim? Rozwiązaniem będzie kredyt gotówkowy. Jest to pożyczka, którą możesz przeznaczyć na dowolny cel. Kredyt 100 tyś  jest uruchamiany zazwyczaj w bardzo krótkim czasie. Raty wynoszą od kilkuset do kilku tysięcy złotych a okres kredytowania wynosi 8-10 lat.

Pożyczka hipoteczna czy warto?

Kredyt 100 tyś możesz uzyskać także w formie pożyczki hipotecznej. To rodzaj kredytu, gdzie głównym zabezpieczeniem jest nieruchomość, do której prawo własności posiada osoba ubiegająca się o kredyt. Nie może być ona zadłużona ani obciążona kredytem hipotecznym. Główne zalety takiego rozwiązania to niskie raty (zwykle poniżej 1000 zł) oraz długoterminowy czas spłaty pożyczki. 

Kiedy kredyt hipoteczny?

Wiele osób przez lata oszczędza pieniądze na wymarzone mieszkanie. Kredyt 100 tyś to korzystne rozwiązanie dla tych, którzy zgromadzili dużą część środków finansowych ale brakuje im jakiejś kwoty do zakupu nieruchomości. Niskie oprocentowanie oraz kilkudziesięcioletni okres spłaty to główne zalety tego rozwiązania. Możesz wziąć od banku część pieniędzy i cieszyć się własnym mieszkaniem oraz niskimi ratami.

Kredyt 100 tyś czy warto? 

Kredyt 100 tyś to korzystne rozwiązanie w wielu przypadkach. Zanim podejmiesz decyzję o zaciągnięciu pożyczki, skonsultuj ją z doradcą finansowym. Profesjonalista przedstawi ci wady i zalety wszystkich ofert i podpowie jakie rozwiązanie jest najbardziej korzystne dla ciebie. Pamiętaj, że przed podjęciem decyzji bank sprawdzi twoją zdolność kredytową oraz sytuację prawną i finansową nieruchomości jeżeli zdecydujesz się na pożyczkę hipoteczną lub kredyt hipoteczny. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.