› FIRMY
› ARTYKUŁY

Marka Meble Wójcik na podium

aktualności 11 miesięcy temu    5.07.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Marka Meble Wójcik już po raz kolejny znalazła się na podium i otrzymała drugie miejsce w „Rankingu Producentów Mebli Skrzyniowych” organizowanym przez czasopismo branżowe Meble Plus. Na podium znalazły się również Fabryki Mebli Forte oraz Szynaka Meble.

22 czerwca czasopismo branżowe Meble Plus ogłosiło wyniki kolejnej edycji rankingu producentów mebli skrzyniowych i tapicerowanych, które cieszą się największą popularnością wśród Polaków. W tegorocznej edycji konkursu przedstawiciele ponad 130 salonów z całego kraju oddali swoje głosy zarówno na niewielkie sklepy, jak i na placówki znajdujące się w dużych salonach meblowych. W rankingu brano pod uwagę m.in. lokalizację, powierzchnię ekspozycyjną i strategię sprzedaży.

W opublikowanym rankingu znalazło się 40 polskich marek meblowych. Marka Meble Wójcik zadebiutowała w konkursie w 2010 roku, uzyskując wtedy 9 miejsce. Konsekwentne realizowanie inwestycji na szeroką skalę, a także świadome budowanie rozpoznawalności marki i unowocześnienie kanałów dystrybucji sprawiły, że z roku na rok uzyskiwała coraz wyższe miejsca w rankingu. W tegorocznej edycji konkursu marka Meble Wójcik drugi raz z rzędu otrzymała drugie miejsce tuż za Fabrykami Mebli Forte – Obecność na podium w tak prestiżowym konkursie to dla nas duże wyróżnienie, które jest potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. W tym roku w konkursie nagrodzonych zostało 40 marek meblowych – tym bardziej cieszymy się z faktu, że udało nam się utrzymać pozycję na podium. Wierzymy, że – zachowując dynamikę wzrostu sprzedaży oraz konsekwentnie realizując strategie marketingowe marki – uda nam się w przyszłym roku utrzymać drugie miejsce, a może nawet uzyskać pozycję lidera. – mówi Ewelina Wójcik, Dyrektor Marketingu marki Meble Wójcik.

Pierwsze miejsce w rankingu zajęły Fabryki Mebli Forte. Na ostatnim miejscu na podium uplasowała się natomiast Szynaka Meble. Wyniki tegorocznej edycji rankingu potwierdzają fakt stabilizowania się polskiego rynku meblarskiego, w którym główną rolę odgrywają od lat te same firmy.

Mateusz Zając 

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.