› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast

Marka Meble Wójcik nr 1 w Rankingu Mebli Skrzyniowych 2018

aktualności 10 miesięcy temu    28.08.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Marka Meble Wójcik nr 1 w Rankingu Mebli Skrzyniowych 2018 fot. materiały prasowe

Jak co roku, redakcja magazynu Meble Plus przeprowadziła ogólnopolski Ranking Producentów Mebli Skrzyniowych. Przedstawiciele ponad 130 salonów meblowych oddali swoje głosy, biorąc po uwagę różne kryteria m.in. wysokość obrotów oraz całokształt współpracy. Najlepszą firmą w kategorii mebli skrzyniowych okazała się marka Meble Wójcik. Zaraz za nią na podium znalazły się kolejno Fabryka Mebli Forte oraz Szynaka Meble.

Jak co roku, czasopismo branżowe Meble Plus ogłosiło wyniki kolejnej edycji rankingu producentów mebli skrzyniowych i tapicerowanych. Przy wyborze najlepszych producentów przedstawiciele ponad 130 salonów meblowych brali pod uwagę takie czynniki jak: wysokość obrotów osiąganych przez dany salon w relacjach z producentem, jakość kontaktów handlowych, udział producenta przy tworzeniu i uaktualnianiu ekspozycji w danym salonie, jakość materiałów promocyjnych dostarczanych przez producenta, jakość serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz jakość rozpatrywania reklamacji.

Coroczny ranking jest jednym z najważniejszych dla rodzimej branży meblowej, gdyż pokazuje jakie marki cieszą się największą popularnością wśród polskich klientów. W tegorocznym zestawieniu znalazło się 24 polskich producentów mebli skrzyniowych. Od 2012 roku Marka Meble Wójcik co roku stawała na podium klasyfikacji, jednak 2018 rok okazał się tym najlepszym, przynosząc jej pozycję lidera.

 

Ewelina Wójcik, fot. materiały prasowe

Pierwsze miejsce w rankingu to dla nas ogromna nobilitacja, przede wszystkim dlatego, iż jego podstawą są informacje uzyskane w salonach meblowych zlokalizowanych w różnych regionach Polski, czyli bezpośrednio od naszych najbliższych partnerów. Zdobycie w tym roku pozycji lidera jest potwierdzeniem, iż przeprowadzone przez nas w ostatnich latach inwestycje, mające na celu m.in. unowocześnienie kanałów dystrybucji, a także realizację złożonej strategii budowania rozpoznawalności marki są właściwym kierunkiem w drodze do ciągłego umacniania pozycji firmy na rynku krajowym 

– mówi Ewelina Wójcik, dyrektor d.s. marketingu Meble Wójcik.

Otrzymana nagroda to efekt pracy wielu ludzi, dlatego, chciałabym przede wszystkim podziękować naszym pracownikom, bez których dostarczanie mebli najwyższej jakości oraz profesjonalna obsługa naszych klientów nie byłyby możliwe

 – dodaje.

Drugie miejsce w rankingu zajęła Fabryka Mebli Forte. Na ostatnim miejscu na podium uplasowała się natomiast Szynaka Meble.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.