› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 03.2018

Maszt telefonii komórkowej przy ulicy Spacerowej

inwestycje ponad rok temu    12.05.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Maszt telefonii komórkowej przy ulicy Spacerowej

Prezydent Elbląga Witold Wróblewski zawiadomił dziś o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji budowy wolno stojącej wieży dla potrzeb stacji bazowej telefonii komórkowej przy ul. Spacerowej 1 w Elblągu. Gdy nic nie stanie na przeszkodzie, będzie także budowany maszt stacji bazowej telefonii komórkowej na istniejącym budynku przy ul. Szczyglej 62.

P4 Sp. z o.o.(Play) w Warszawie złożył wniosek o wszczęcie postępowania w sprawie ustalenia lokalizacji celu publicznego polegającego na: budowie wolno stojącej wieży dla potrzeb stacji bazowej telefonii komórkowej przy ul. Spacerowej 1.

Dziś na stronie Biuletynu Informacji Publicznej zamieszczono obwieszczenie Witolda Wróblewskiego, prezydenta Elbląga:

wydanie decyzji (...) o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na: budowie wolno stojącej wieży dla potrzeb stacji bazowej telefonii komórkowej na części działki nr 208/6 obręb 9 przy ul. Spacerowej 1 w Elblągu. (...)

W związku z powyższym informuję, że w terminie 14 dni od dokonania niniejszego zawiadomienia, strony postępowania mogą zapoznać się z treścią wydanej decyzji w Departamencie Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Elblągu przy ul. Łączności 1. (...)

Od decyzji służy stronom odwołanie do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Elblągu za pośrednictwem Prezydenta Miasta Elbląg w terminie 14 dni od dokonania niniejszego zawiadomienia. (...)

Odwołanie od decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego powinno zawierać zarzuty odnoszące się do decyzji, określać istotę i zakres żądania będącego przedmiotem odwołania oraz wskazać dowody uzasadniające to żądanie.

Przypomnijmy, że, gdy nic nie stanie na przeszkodzie, będzie budowany maszt dla potrzeb stacji bazowej telefonii komórkowej wraz z zasilaniem, na istniejącym budynku handlowo-usługowo-mieszkalnym przy ul. Szczyglej 62. Szczegóły w artykule  http://www.elblag.net/artykuly/maszt-telefonii-komorkowej-przy-ulicy-szczyglej-62,29814.htm

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.