› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Maszyny vendingowe – świetna odpowiedź na szybkie czasy

aktualności ponad rok temu    7.04.2023
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Maszyny vendingowe – świetna odpowiedź na szybkie czasy

Wszyscy na co dzień korzystamy z rozwiązań typu smart. Pojawiają się one nie tylko w naszych domach, ale coraz częściej także w środowisku pracy. Ułatwiają życie, odciążają nas w wielu obowiązkach, a co najważniejsze podnoszą nasz komfort. Dobrym przykładem są maszyny vendingowe, które stopniowo stają się standardowym elementem wyposażenia firm. Przyjrzyjmy się bliżej temu bardzo interesującemu rozwiązaniu.

Czym są maszyny vendingowe?

Maszyny vendingowe to automaty wydające posiłki, przekąski czy napoje. Nie należy ich jednak mylić ze standardowymi maszynami, w których kupimy co najwyżej słodycze. Pełnoprawny automat vendingowy oferuje bezpośredni dostęp do wartościowych posiłków, w tym gotowych do odgrzania np. w mikrofalówce.

W maszynach vendingowych dostępne są m.in. pyszne kanapki, sałatki, zbilansowane dania lunchowe i obiadowe, oczywiście kawa czy różnego rodzaju zimne napoje. Jest to zatem w pełni zautomatyzowany, wygodny i tani sposób na zdrowe i smaczne posiłki np. dla pracowników. 

Zalety maszyn vendingowych

Automaty vendingowe błyskawicznie przyjmują się na polskim rynku, będąc jednym z największych hitów wśród pracodawców.

Oto kluczowe zalety takich maszyn:

  • Dostępność posiłków o dowolnej porze dnia i nocy (ważne w przypadku firm pracujących w systemie całodobowym);
  • Wysoka jakość produktów spożywczych;
  • Wygoda i bezobsługowość;
  • Pracownik może zjeść pełnowartościowy posiłek nawet przy biurku (oszczędność miejsca);
  • Zwiększenie atrakcyjności danego miejsca pracy, a tym samym marki pracodawcy;
  • Dania są zawsze świeże (są regularnie wymieniane przez firmę obsługującą maszyny);
  • Możliwość płacenia za posiłki kartą/telefonem/zegarkiem;

Nie tylko do biur

Maszyny vendingowe najczęściej stanowią wyposażenie budynków firmowych – w szczególności biurowców. Wielu pracodawców wynajmuje takie automaty i finansuje pracownikom dostępne w nich posiłki w ramach przyznanego limitu dofinansowania, co stanowi atrakcyjny benefit pozapłacowy.

Takie automaty mogą znakomicie sprawdzić się również w różnego rodzaju lokalach usługowych (np. w branży beauty), gdzie chcemy zaoferować klientom wyjątkowe doświadczenia z wizyty w danym miejscu. 

Wygodne i opłacalne rozwiązanie dla pracodawcy

Z punktu widzenia pracodawcy maszyny vendingowe są jednym z najlepszych, a na pewno najwygodniejszych sposobów na zapewnienie pracownikom dostępu do posiłków – i to o każdej porze.

Automat vendingowy nie wymaga żadnej obsługi, pozwala na bieżąco kontrolować koszty tego benefitu dla pracowników, zwalnia również z konieczności urządzania stołówki z pełnym zapleczem gastronomicznym.

Od czego zacząć?

Wiedząc, że maszyny vendingowe mogą być tym, co znacząco podniesie komfort Twoich pracowników, rozejrzyj się za odpowiednią ofertą.

Ważne jest to, aby z jednej strony zapewnić sobie pełen outsourcing i nie martwić się niczym (np. zamawianiem kończących się produktów), a z drugiej nie wikłać się w abonamenty, płacąc jedynie za posiłki odebrane przez pracowników w kwocie przyznanego dofinansowania.

Dokładnie taki model współpracy oferuje SmartLunch, dostarczając i obsługując automaty pracujące w już blisko 500 firmach w całej Polsce.

Sprawdź maszyny vendingowe od smartlunch.pl i przekonaj się, że może to być optymalne rozwiązanie także dla Twojego biznesu. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
    ZADOWOLONY
  • 0
    ZASKOCZONY
  • 0
    POINFORMOWANY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 0
    WKURZONY
  • 0
    BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.