› FIRMY
› ARTYKUŁY

Młodzieżowe Biuro Pracy OHP w Elblągu zaprasza chętne osoby do uczestnictwa w „Akcji Lato w OHP"

praca i szkolenia ponad rok temu    24.05.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Młodzieżowe Biuro Pracy OHP w Elblągu zaprasza chętne osoby do uczestnictwa w „Akcji Lato w OHP fot. nadesłane

Szukasz pracy na wakacje ? Masz 16-25 lat ? Przyjdź do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Elblągu przy ulicy Junaków 5. Młodzieżowe Biuro Pracy działające w strukturze Centrum oferuje dostęp do ofert krótkoterminowych od czerwca do września, pozyskanych od elbląskich pracodawców oraz z Mierzei Wiślanej. Zapraszamy młodzież, która chciałaby połączyć przyjemne z pożytecznym. Praca nad Bałtykiem daje możliwość zarobku pieniędzy, zdobycia doświadczenia zawodowego a także spędzenia czasu wolnego nad morzem.

Obecnie Młodzieżowe Biuro Pracy poszukuje osób na następujące stanowiska: kelner/kelnerka, pomoc kuchenna, pomoc w pensjonacie, pracownik kawiarni, sprzedawca lodów i gofrów, sprzedawca w sklepie z pamiątkami, kolporter ulotek.

Ponadto zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad doradców zawodowych i specjalisty ds. rozwoju zawodowego, którzy pomogą osobom bezrobotnym, poszukującym pracy, studentom oraz osobom uczącym się do 25 roku życia w odnalezieniu się na lokalnym rynku pracy. W tym celu prowadzą porady, indywidualne konsultacje, grupowe spotkania i warsztaty. Młodzieżowe Biuro Pracy oferuje również dostęp do stałych ofert pracy oraz pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony na facebook.com „Młodzieżowe Biuro Pracy-Elbląg" oraz do sprawdzania aktualnych ofert pracy w naszej bazie na stronie internetowej www.mbp.ohp.pl

Zapraszamy do osobistego kontaktu w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:45 – 15:45.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.