› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sali konferencyjnej

aktualności 6 miesięcy temu    24.03.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 Na co zwrócić uwagę przy wyborze sali konferencyjnej

Każdy, kto planuje zorganizować konferencję lub szkolenie ma przed sobą trudną decyzję dotyczącą wyboru odpowiedniego miejsca. Wynajęcie sali konferencyjnej wydaje się proste, ale tylko z pozoru. Aby zorganizować wydarzenie w sposób profesjonalny, należy pamiętać o wielu istotnych aspektach, takich jak lokalizacja, zaplecze techniczne i komfort wszystkich uczestników przedsięwzięcia. Konferencja powinna być wydarzeniem oryginalnym i niezapomnianym. Warto więc zadbać o odpowiednią lokalizację – Sala konferencyjna nad morzem? W górach? Czy w centrum dużego miasta? Na co postawić i na co zwrócić szczególną uwagę?

Sala konferencyjna powinna być odpowiedniej wielkości!

Jedną z najważniejszych rzeczy podczas organizacji wydarzenia, jest liczba osób, które wezmą w nim udział. Sala konferencyjna musi być przede wszystkim odpowiedniej wielkości. Dlatego, zanim dokonasz wyboru, zorientuj się, ile będzie osób. To pozwoli Ci dopasować wielkość sali do liczby uczestników.

Sala konferencyjna nie może być ani zbyt wielka, ani zbyt mała! Za duża sala będzie wyglądała na opustoszałą, a niosące się po dużej, pustej przestrzeni echo sprawi, że będzie nieodpowiednia akustyka. Zbyt mała sala wiąże się natomiast z nerwowym poszukiwaniem dodatkowych krzeseł i dyskomfortem uczestników, którzy będą musieli również przeciskać się między sobą w zbyt ciasnym i zatłoczonym pomieszczeniu.

Sala konferencyjna musi być odpowiednio wyposażona!

Kolejny ważny element to wyposażenie sali. Sale konferencyjne powinny być zaopatrzone we wszystkie sprzęty, niezbędne do przeprowadzenia szkolenia – chyba że chcesz zorganizować je we własnym zakresie.

Warto więc zwrócić uwagę na to, czy sala konferencyjna wyposażona jest w odtwarzacz multimedialny, projektor i ekran. Nie sposób przeprowadzić szkolenie bez odpowiedniego sprzętu! Ważny będzie również Internet bezprzewodowy, tablica flipchart, a także możliwość regulacji światła, by z łatwością odczytać to, co zostanie zaprezentowane na ekranie projekcyjnym.

Sala konferencyjna powinna zapewniać komfort wszystkim uczestnikom wydarzenia!

Szkolenia i konferencje trwają zazwyczaj wiele godzin, dlatego komfort uczestników jest niezwykle istotny! Wszyscy muszą czuć się dobrze. Dlatego warto zadbać o to, aby sala konferencyjna wyposażona była w klimatyzację. Jest to szczególnie istotne w przypadku mniejszych pomieszczeń, w których szybko robi się duszno i gorąco. Bez dopływu świeżego powietrza ciężko będzie skoncentrować się na tym, co najważniejsze. Równie istotne są też wygodne krzesła, by każdy mógł usiąść w wygodnej pozycji.

Dlaczego sala konferencyjna nad morzem to dobry pomysł?

Aby wydarzenie na długo pozostało w pamięci uczestników, powinno odbyć się w wyjątkowej, przyjemnej scenerii. Sala konferencyjna nad morzem to na pewno doskonały pomysł. Wyjątkowa lokalizacja sprzyja nie tylko przyswajaniu wiedzy, ale gwarantuje też komfort i dobre samopoczucie uczestników.

Sala konferencyjna nad morzem w Hotelu Quadrille to doskonałe miejsce do zorganizowania szkolenia firmowego lub konferencji. Luksusowy kompleks pałacowy Quadrille otoczony jest parkiem, dzięki czemu na przykład przerwę można spędzić w ogrodzie na świeżym powietrzu. Pozwala to odetchnąć pełną piersią, oczyścić umysł i otworzyć się na kolejną dawkę cennej wiedzy!

Sala konferencyjna nad morzem Quadrille znajduje się w dogodnej lokalizacji, na uboczu miasta. Warto skorzystać z jej uroków! Po zakończeniu szkolenia uczestnicy mogą udać się na spoczynek lub zrelaksować w ciszy i spokoju,  jakie zapewnia hotel przeznaczony wyłącznie dla gości dorosłych. Tutaj z pewnością ani konferencji, ani odpoczynku nie zakłócają dziecięce śmiechy i zabawy.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.