› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Najlepsza rozrywka na wigilię online? TOP 3 pomysłów na udany event firmowy!

aktualności 19 dni temu    7.10.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Najlepsza rozrywka na wigilię online? TOP 3 pomysłów na udany event firmowy!

Tegoroczna wigilia firmowa najprawdopodobniej różnić się będzie od wszystkich dotychczasowych. Pracownicy nie przełamią się opłatkiem, nie podadzą sobie dłoni, a szef nie będzie mieć szans życzyć im Wesołych Świąt twarzą w twarz. Oprócz tradycyjnego wspólnego posiłku i poczęstunku, niektóre firmy okraszają imprezę różnymi występami oraz pokazami towarzyszącymi. Ta forma również doskonale sprawdzi się przy „wirtualnej wigilijce”. W jaką rozrywkę dla pracowników warto zainwestować przy okazji wigilii firmowej w rzeczywistości Covid-19?

Wcale nie gorzej, a nawet lepiej

Najpopularniejsze firmy eventowe (jak chociażby doskonale znane wrocławskie Argentum Event) dostosowały swoją ofertę do realiów imprez bez fizycznego udziału gości i publiczności i z powodzeniem organizują eventy integracyjne online. Mało tego, niektóre z takich wydarzeń wręcz zyskały na atrakcyjności, choćby dzięki poczuciu większej swobody uczestników. Oto możemy posłuchać dobrego koncertu zorganizowanego specjalnie dla nas w wygodnym dresie i z filiżanką ulubionej kawy w momencie, gdy nie chce nam się stroić w chłodny grudniowy dzień. Atrakcje organizowane w trakcie wigilii  online, którymi można cieszyć się nie tylko wraz z kolegami z pracy ale również z członkami swojej rodziny, sprawdzają się wręcz wyśmienicie i słodzą gorzką rzeczywistość z wirusem w tle.

Klasyka gatunku

Być może Twoi pracownicy lubią występy znanych kabaretów bądź zespołów muzycznych? Godzina dobrego humoru i śmiechu jeszcze nigdy nie zaszkodziła, a dobrze dobrany artysta zrelaksuje zespół i da poczucie, że szefostwo naprawdę o nich dba. Wesoła, skoczna lub klimatyczna muzyka serwowana specjalnie dla Twojego zespołu jest równie wyśmienitym sposobem na spędzenie wigilii firmowej. Agencja pomoże dobrać artystę i zadba o odpowiednie warunki techniczne takiego przedsięwzięcia. Nam pozostaje się odprężyć i słuchać.

A może oryginalnie?

Genialnym prezentem dla pracowników może być… interaktywne spotkanie ze znaną osobą. Który pracownik nie byłby totalnie zaskoczony, gdyby na jego ekranie pojawił się znany podróżnik, dziennikarz, pisarz czy piosenkarka opowiadający o swoim życiu i odpowiadający na wszelkie pytania uczestników? Goście poczują się niesamowicie wyjątkowo, ponieważ zazwyczaj otoczona wianuszkiem dziennikarzy gwiazda skupia całą uwagę na przybyłych na wigilię firmową, dzieli się z nimi swoimi przeżyciami a nawet rozmawia o ich własnych doświadczeniach.

Prezent prosto z Laponii

Gwarantujemy, że w każdym dorosłym pracowniku jest coś z dziecka – i każdy choć raz w roku zastanawia się, jakby to było spotkać Świętego Mikołaja. Agencja eventowa sprowadzi Mikołaja do firmy, a on z przyjemnością spędzi czas z uczestnikami, „rozda” im prezenty poprzez swoich pomocników-kurierów i zapewni im miło spędzony czas.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.