› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Najlepsze konta bankowe

aktualności ponad rok temu    23.10.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Najlepsze konta bankowe

Banki prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej atrakcyjnych ofert rachunków bankowych, a konta osobiste dają nam coraz więcej możliwości i dogodnych rozwiązań. Dlatego warto dokonać świadomego wyboru, dobierając konto osobiste do naszych indywidualnych zapotrzebowań.

Poniżej prezentujemy zestawienie najlepszych kont osobistych, uwzględniający aktualne cenniki i promocje. Dzięki poniższemu rankingowi będziesz mógł dopasować konto do swoich potrzeb, wybierając najlepszą ofertę. Ranking został sporządzony korzystając z informacji na www.wktorymbanku.pl/konta-osobiste/.

Ranking kont osobistych

Mbank - eKonto standard

Aktualnie trwa promocja dzięki której możemy zarobić do 150 zł korzystając aktywnie z konta. Konto w mBanku jest niemalże darmowe - nie zapłacimy nic za otwarcie i prowadzenie rachunku, przelewy internetowe, wypłaty gotówki powyżej 100 zł w bankomatach Euronet, Planet Cash i BZ WBK. Aby karta płatnicza była darmowa wystarczy wykonać nią 5 transakcji w miesiącu, jeśli nie spełnimy tego warunku zostanie pobrana opłata w wysokości 4 zł. Ciekawą funkcją konta jest automatyczne oszczędzanie - po wszystkich transakcjach kartą lub przelewach  drobne kwoty z konta odkładają się automatycznie na odrębne subkonto o nazwie „Moje cele”.

Nest Konto

Konto jest całkowicie darmowe - nie zapłacimy żadnych opłat za otworzenie i prowadzenie rachunku, wydanie i używanie karty debetowej, przelewy internetowe, wypłaty gotówki z każdego bankomatu w Polsce w dowolnej kwocie. Do Nest Konta możemy dodatkowo wnioskować o kredyt odnawialny, aktualnie trwa promocja dzięki której po przeniesieniu swojego konta do Nest Banku i uruchomieniu kredytu odnawialnego nie zostaną pobrane żadne dodatkowe opłaty - jedyny koszt to odsetki od wykorzystanej kwoty. Dokładną analizę Nest Konta znajdziesz tutaj - http://www.wktorymbanku.pl/nest-konto-nest-bank/.

ING Bank Śląski - Konto Direct

Wybierając konto w Banku ING nie poniesiemy żadnych opłat za prowadzenie konta, przelewy internetowe, kartę debetową VISA - pod warunkiem dokonania transakcji na łączną kwotę 300 zł miesięcznie. Wypłaty z bankomatów Planet Cash oraz ING są darmowe. Aktualnie trwa promocja dla nowych klientów, dzięki której po spełnieniu kilku nieskomplikowanych wymogów możemy zyskać do 140 zł. Więcej o tym koncie dowiesz się tutaj.

Bank Millenium - konto 360

Prowadzenie konta jest darmowe pod warunkiem zapewnienia minimum 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie oraz minimum jednej płatności kartą debetową albo BLIKIEM w miesiącu. Nic nie zapłacimy za wygodne przelewy na numer telefonu odbiorcy, krajowe przelewy zlecenie w bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej, stałe polecenie zapłaty. Dodatkowa funkcja „Pakiet Bardzo Pomocny”, która przez pierwszy rok jest bezpłatna a później kosztuje tylko 4,99 zł miesięcznie zapewni nam dostęp do darmowej pomocy technicznej i medycznej w nagłych przypadkach. Obecnie w promocji można uzyskać 200 PLN za założenie konta.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ gość
ponad rok temu 1
Oby nie u żyda! Już lepsza skarpeta!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.