› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Nie marnuj czasu! Ucz się i pracuj.

aktualności 18 dni temu    7.10.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Nie marnuj czasu! Ucz się i pracuj.

Studia to bardzo ważny czas w życiu każdego człowieka. Nie zawsze wybór kierunku jest sprawą prostą, jednak pamiętajmy, że to często od nich zależy jak będzie wyglądało nasze życie w przyszłości. Zastanawiasz się jak zorganizować sobie czas podczas edukacji?

Podpowiemy Ci co jest ważne, aby dobrze wybrać i nie żałować! 5 rzeczy, które warto zrobić idąc na pierwszy rok studiów.

1. Przyjrzyj się swoim zainteresowaniom. Studia to czas, który weryfikuje nasze zainteresowania i warto wybrać kierunek, który będzie ich kontynuacją, da możliwość rozwoju, a następnie znalezienie dobrze płatnej pracy. WSZIP oferuje bardzo szeroki wybór kierunków na wszystkich typach studiów: licencjackich, magisterskich, inżynierskich, podyplomowych a także na Uniwersytecie III wieku. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, gdyż oferta, którą przygotowaliśmy jest bardzo rozbudowana, odpowiadamy na potrzeby rynku, które ciągle się zmieniają. 

2. Ucz się i pracuj. To najlepsze rozwiązanie, które sprawi, że jednocześnie zdobędziesz wykształcenie, ale będziesz już aktywny na rynku pracy. Dzięki temu będziesz mieć środki na godne życie, a nauka nie będzie Ci korelowała z pracą. Będziesz mieć czas na wszystko: pracę, edukację oraz na przyjemności. 
3. Zwiedzaj i kształć się. Wyjazdy i wymiany między studenckie? Brzmi świetnie, prawda? Idąc już na pierwszy rok studiów warto mieć to na uwadze. Dzięki wymianom i wyjazdom zdobędziesz nowe znajomości, poznasz kulturę innego kraju, a także podszlifujesz język. Warto z tego skorzystać, gdyż będzie to miało pozytywne oddziaływanie na kolejne lata. 

4. Zarządzaj swoim czasem. Nasza uczelnia https://wwszip.pl/ wychodzi naprzeciw oczekiwaniom studentów i większość kierunków można całkowicie lub w dużym stopniu studiować online. Zależy nam, abyście mogli uczyć się z dowolnego miejsca na świecie, kiedy macie na to ochotę. Pamiętaj, że czesne, które proponujemy jest bardzo atrakcyjne i można płacić je w ratach.

5. Inwestuj w siebie. Warto pamiętać, że nasza uczelnia posiada bardzo atrakcyjny system stypendialny, zarówno możesz skorzystać ze stypendiów socjalnych, ale także dla najlepszych studentów. Nie musisz się wtedy martwić o środki finansowe, musisz się tylko skupić na nauce.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.