› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Nowa kamienica stanie przy ul. Pocztowej

aktualności miesiąc temu    23.08.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Nowa kamienica stanie przy ul. Pocztowej fot. Wizualizacja inwestora

Przy budynku zabytkowej poczty na ul. Pocztowej pojawi się nowa kamienica - Kameralis. Inwestycję przeprowadzi elbląska firma Mytych.

„Położony w otulinie Starego Miasta Kameralis to 5 kondygnacyjna kamienica, stylem nawiązująca do istniejącej zabudowy ulicy Pocztowej, niegdyś najbardziej reprezentacyjnej części naszego miasta. Gwarantuje to czego oczekuje klient: przede wszystkim funkcjonalne, przestrzenne mieszkania” – informuje inwestor.

Kameralis to podzielony na 3 segmenty zespół 38 mieszkań. Do każdego z nich przynależna jest komórka lokatorska, a położona w parterze budynku hala garażowa zapewnia komfort parkowania dla nabywców większych mieszkań.

„Z myślą o osobach, które chcą kameralnie a zarazem komfortowo zamieszkać w tej części miasta, zaprojektowaliśmy w 2 segmentach wzdłuż ulicy Przy Bramie Targowej mieszkania od 50 do 106 m2. Ta lokalizacja gwarantuje azyl spokoju w bliskości tętniącego życiem Starego Miasta. Segment wzdłuż ulicy Pocztowej to mniejsze mieszkania i propozycja skierowana głównie do chętnych zainwestowania w atrakcyjne nieruchomości” – czytamy na stronie inwestora.

Termin ukończenia inwestycji to 15 października 2022 r.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 3
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.