› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

NX CAM SIEMENS - specjalistyczne oprogramowanie do programowania części.

27 dni temu    17.03.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
NX CAM SIEMENS - specjalistyczne oprogramowanie do programowania części.

Moduł CAM oprogramowania NX to specjalistyczny i w pełni profesjonalny system do programowania obróbki części, których zastosowanie znajdziemy w branżach takich jak: Aerospace, Automotive czy Marine.

Do czego służy oprogramowanie NX CAM?

NX CAM posiada specjalizowane moduły do programowania: obrabiarek CNC, frezarek, tokarek, wycinarek drutowych, robotów frezujących i maszyn pomiarowych CMM oraz najnowsze rozwiązania do programowania drukarek 3D, oraz obrabiarek hybrydowych. Tak wiele możliwości daje sam program, a także połączenie go z programami typu CAD, które także są dostępne w ofercie NX SIEMENS. Kluczem do sprawniejszego zarządzania projektem jest kompleksowa integracja oprogramowania NX CAM, która pozwala w pełni korzystać z określonych funkcji zgodnie z potrzebami danego przedsiębiorstwa, biorąc pod uwagę specyfikę linii produkcyjnej, rodzaj wytwarzanych części oraz potrzeby zespołu inżynierów.

Komfort pracy w systemie NX CAM.

Twórcy systemu NX CAM dołożyli wszelkich starań, aby praca w programie znacznie przyspieszała cały proces tworzenia nowych części. Do najważniejszych udogodnień należy polski interfejs - przejrzysty i intuicyjny z licznymi oraz czytelnymi podpowiedziami. Programiści dają także możliwość przeniesienia pracy przy obróbce danych części na kolejne modele, dzięki funkcji kopiuj - wklej. Szybka edycja brył, możliwość wskazywania do obróbki tylko wybranych powierzchni z modeli bryłowych to realne korzyści płynące z efektywnego i sprawnego zarządzania projektem.

Wdrożenie systemu NX CAM.

Największe obawy dotyczące zmiany oprogramowania wiążą się z samą integracją, która w przypadku innych systemów bywa czasochłonna i skomplikowana. Decydując się na system NX CAM SIEMENS w pakiecie otrzymujesz pełne wsparcie polskiego partnera twórców oprogramowania. Firma CAMdivision jest autorem polskich tłumaczeń, licznych materiałów szkoleniowych, a także gwarantuje serwis, przeprowadzanie aktualizacji oraz pełną usługę związaną ze wdrożeniem oprogramowania. Takie wsparcie to zasługa wieloletniej współpracy z Siemens Digital Industries Software - firmy znanej na całym świecie z innowacyjnych systemów wspierających przemysł.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.