› FIRMY
› ARTYKUŁY

Paysafecard - bezpieczny rozwiązanie nie tylko dla fanów gier na komórkę

aktualności ponad rok temu    28.05.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Paysafecard - bezpieczny rozwiązanie nie tylko dla fanów gier na komórkę

Rynek gier stał się potęgą generującą miliony mikrotransakcji. Gracze kupują dodatki do gier, doładowują konta, mnożą wirtualną walutę - to wszystko jednak wymaga płatności bezgotówkowych. Właśnie po to powstał Paysafecard. Ale czy jest to rozwiązanie wyłącznie dla fanów gier na komórkę?

Paysafecard to bezpieczna metoda płatności bezgotówkowych. Polega na zarejestrowaniu się w serwisie paysafecard, zakupieniu specjalnych PIN-ów, wprowadzeniu ich do przypisanego konta i korzystaniu z pieniędzy np. w sklepie Google Play poprzez połączenie kont nazwą użytkownika i hasłem. Paysafecard dedykowany jest dla graczy, którzy często dokonują transakcji online. Zapewnia im bezpieczeństwo danych i płatności, ponieważ konto ze zgromadzonymi środkami zasila się poprzez zakupione kody. Nie ma więc możliwości, aby przez przypadek zapisać się do subskrypcji, gdzie cyklicznie zostaną pobierane pieniądze z konta należącego do użytkownika. Dodatkowe informacje o bezpiecznej płatności bezgotówkowej, jaką jest o Paysafecard znajdziemy w serwisie pep.pl.

Paysafecard nie tylko dla fanów gier

Jak się okazuje Paysafecard to ciekawa alternatywna płatności bezgotówkowych przeznaczona nie tylko dla graczy korzystających z Google Play. Usługa sprzyja bezpiecznym transakcjom w internecie na portalach takich jak: Charazay, Club Cooee, IMVU, PeoplePerHour, Pueblo Secreto, Secret City, SmartMail, Xat. Kodami Paysafecard zapłacimy również za niektóre usługi internetowe typu “cloud”. Obecnie liczba usług obsługujących płatności Paysafecard nie jest zbyt długa, ale tylko kwestią czasu będzie pojawienie się kolejnych serwisów i usług związanych z płatnościami online zasilanymi kartami prepaid. Warto wiedzieć, że niektóre sklepy internetowe umożliwiają wykonanie płatności właśnie metodą Paysafecard, co jest bardzo wygodne, szybkie i bezpieczne dla klienta.

Co najważniejsze, możemy zamówić kartę Mastercard połączoną z kontem Paysafecard. Takie rozwiązanie daje już nieograniczone możliwości korzystania z pieniędzy dostępnych na koncie Paysafecard zarówno poprzez zakupy w internecie, jak i offline. Wypłacamy pieniądze z bankomatów, przeprowadzamy transakcje online tak samo jak kartą płatniczą wydaną przez dowolny bank. Warto natomiast zapoznać się z tabelą limitów doładowania karty i wypłat dziennych. Nie zapominajmy, że Paysafecard przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa.

Jak używać Paysafecard?

Po zarejestrowaniu konta w serwisie Paysafecard lub w aplikacji mobilnej, którą możemy pobrać ze sklepu AppStore lub Google Play, należy zasilić je środkami pieniężnymi. Nie dokonujemy przelewów na rachunek bankowy, lecz kupujemy kartę z kodem PIN, który następnie wprowadzamy do naszego konta. Karty prepaid Paysafecard znajdziemy w punktach sprzedaży największych i popularnych sieci handlowych w Polsce, w supermarketach, kioskach i stacjach benzynowych. Lista dystrybutorów dostępna jest w serwisie Paysafecard oraz w aplikacji. W polu wyszukiwarki wystarczy wpisać adres, kod pocztowy lub miasto. Konto zasilamy poprzez doładowanie kodem PIN lub zeskanowaniem kodu QR za pomocą aplikacji Paysafecard.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat Paysafecard sprawdź “Paysafecard, czyli jak bezpiecznie dokonywać zakupów gier i aplikacji online".

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.