› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
B1 - Stawbud

Płatny staż dla studentów w EPEC

11 miesięcy temu    8.04.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Płatny staż dla studentów w EPEC fot. EPEC

Po raz kolejny Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zaprasza studentki i studentów, do odbycia płatnego stażu. Kwota, jaką otrzyma uczestnik, to 1000 zł netto miesięcznie.

Uczestnicy programu będą mieli okazję do zobaczenia, jak działa EPEC i pod okiem opiekuna przekuć wiedzę zdobytą na uczelni na praktykę. Program stażowy w EPEC skierowany jest do studentów zarówno studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych kierunków bezpośrednio związanych z działalnością przedsiębiorstwa. Mogą zgłaszać się studenci energetyki, techniki cieplnej oraz inżynierii środowiska.

W ramach stażu spółka oferuje dwa miejsca oraz miesięczne stypendium w wysokości 1000 zł dla każdego uczestnika. Podczas miesięcznych praktyk, wybrane osoby będą miały okazję zobaczyć z bliska, jak wygląda praca w EPEC - czym zajmują się poszczególne osoby, jaki mają system pracy - a także się w nią włączyć. W ramach stażu zostaną zaangażowane w przedsięwzięcia i projekty z zakresu ciepłownictwa.

- Zakres stażu będzie dopasowany nie tylko do naszych potrzeb, ale także do kierunku studiów stażystów. Chcemy, by studenci mieli okazję wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą na uczelniach - mówi Łukasz Makuch, Kierownik Biura Organizacji Elbląskiego Przedsiębiorstwa Energatyki Cieplnej. - To już druga edycja naszego programu. Wyciągnęliśmy wnioski z poprzedniej, by jeszcze bardziej dopasować program do oczekiwań studentów, również jeśli chodzi o sam proces rekrutacji.

Nabór na płatny staż do EPEC odbywa się w dniach 1-15 kwietnia 2022. W celu zgłoszenia, należy pobrać i wypełnić formularz ze strony https://epec.pl/o-nas/dolacz-do-nas/program-stazowy/ oraz odesłać na wskazany na stornieadres mailowy.

Studenci, oprócz wsparcia finansowego, mogą liczyć pracę w EPECu. Decyzja o dalszej współpracy będzie podejmowana na koniec okresu stażowego.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.