› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast

Podaruj pracownikom kosze bożonarodzeniowe

aktualności ponad rok temu    18.12.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Podaruj pracownikom kosze bożonarodzeniowe

Zastanawiasz się, co wręczyć pracownikom na święta Bożego Narodzenia? Jeśli poszukujesz upominku, pomyśl o koszach prezentowych.

Znalezienie odpowiedniego upominku na święta Bożego Narodzenia może być nie lada problemem. Dotyczy to również sfery biznesowej, w której także coraz częściej wręczamy sobie prezenty. Jeśli myślisz o tym, aby podziękować i wynagrodzić pracowników, możesz podarować im z tej okazji premię. Możesz też wybrać coś innego albo do premii dodać dodatkowy upominek – w tej roli świetnie sprawdzą się różne kosze bożonarodzeniowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Teraz możemy kupić je również jako gotowe!

Co możemy znaleźć w koszach bożonarodzeniowych?
 

Kosze upominkowe to uniwersalny pomysł na prezent – dzięki temu bardzo dobrze sprawdzają się również w biznesie. Kosz bożonarodzeniowy możemy podarować pracownikowi, ale też możemy wręczyć go kontrahentowi czy ważnemu klientowi, aby również wyrazić swoją wdzięczność.

W koszach bożonarodzeniowych możemy znaleźć pełną gamę pyszności, także tych związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Przede wszystkim to rozmaite słodkości, na przykład pierniczki świąteczne, ciasteczka z orzechami lub ciasteczka korzenne, bakalie i orzechy w czekoladzie. Swoim aromatycznym zapachem od razu przywodzą na myśl święta Bożego Narodzenia.

Oprócz tego kosze bożonarodzeniowe mogą być też uzupełnione o inne produkty, na przykład dobre kawy oraz herbaty, likiery czy wina, nalewki, przetwory, takie jak konfitury czy grzyby, które przygotowywane są tradycyjnie przez małe manufaktury. Wyszukane produkty spożywcze mogą być też uzupełnione innymi dodatkami, na przykład świątecznymi dekoracjami – bombkami, szyszkami, kokardkami.

Całość zapakowana jest najczęściej w kosz wiklinowy, ale możemy też zakupić gotowe kosze bożonarodzeniowe, które są pakowane w ozdobne pudełka kartonowe, w puszki z motywami świątecznymi, w drewniane skrzynki.

Przygotować samodzielnie czy kupić gotowe?
 

Kosze bożonarodzeniowe możemy zakupić między innymi w firmie Nobilia.pl. Możemy też przygotować kosze samodzielnie, ale w tym przypadku trzeba przygotować się na dodatkowe godziny po pracy, które trzeba będzie przeznaczyć na dobór odpowiednich produktów do kosza, samych koszów i dekoracji, a potem na pakowanie. Gdy mamy do wręczenia tylko parę takich koszów, ponieważ zatrudniamy tylko kilku pracowników, wówczas możemy przygotować je własnoręcznie.

Sprawa jest jednak inna wtedy, gdy takie paczki świąteczne będziemy chcieli wręczyć kilkudziesięciu pracownikom. Wtedy lepszym rozwiązaniem będzie zakupienie tych gotowych. Wtedy kosze dostajemy już spakowane i gotowe do wręczenia osobom – nie trzeba poświęcać na nie dodatkowego czasu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.