› FIRMY
› ARTYKUŁY
B1 - Stawbud

Podwyżki dla pracowników Biedronki. Sprawdź, ile będą zarabiać w 2020 roku

praca i szkolenia ponad rok temu    19.12.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Podwyżki dla pracowników Biedronki. Sprawdź, ile będą zarabiać w 2020 roku fot. Marcin Mongiałło (archiwum Elblag.net)

Właściciele sieci Biedronka przygotowali noworoczne podwyżki dla swoich pracowników. 

Styczniowe podwyżki otrzyma niemal 57 tys. osób, przede wszystkim ze stażem pracy do pięciu lat, spośród wszystkich 67 tys. zatrudnionych przez największego prywatnego pracodawcę w Polsce.

– informuje Biuro prasowe sieci Biedronka.

Podwyżki dla sprzedawców-kasjerów, kasjerów i pracowników sklepów wyniosą od 100 do 350 zł brutto miesięcznie. Dokładna kwota zależy od stanowiska, stażu pracy i lokalizacji. Tym samym od stycznia 2020 r. osoby początkujące, zatrudnione w Biedronce na pełny etat na najpopularniejszym stanowisku sprzedawcy-kasjera, będą mogły zarobić – w zależności od lokalizacji – od 3050 zł do 3200 zł brutto, wliczając w to nagrodę za obecność.

To nie wszystko.

W przypadku doświadczonych sprzedawców-kasjerów ze stażem trzech lat pracy w Biedronce, wysokość miesięcznych zarobków od stycznia 2020 r. wyniesie od 3200 zł w mniejszych miejscowościach do 3650 zł brutto w największych miastach. Pracownicy sieci Biedronka mogą otrzymać też miesięczne premie uznaniowe uwzględniające wyniki sklepu i jakość obsługi. Ten dodatek do wynagrodzenia również w ramach podwyżek rośnie i od stycznia wyniesie do 270 zł brutto (do tej pory było to 200 zł brutto).

– informuje najwiekszy prywatny pracodawca w Polsce.  

Podwyżki obejmą równiez pracowników zatrudnionych w centrach dystrybucyjnych (trzy grupy pracowników). Wyniosą one od 150 do 500 zł brutto. Po wzroście wynagrodzeń, od stycznia 2020 r., pensje magazynierów i magazynierów kompletacji, w zależności od stanowiska, stażu pracy oraz lokalizacji wyniosą od 3400 zł do 4150 zł brutto przy uwzględnieniu nagrody za obecność w danym miesiącu. Podwyżki obejmą pracowników wszystkich 16 centrów dystrybucyjnych działających w ramach sieci. Dodatkowo magazynierzy i magazynierzy kompletacji mogą liczyć na uznaniowe premie miesięczne. W przypadku magazyniera kompletacji, przy jego średniej efektywności w danym miesiącu, może on otrzymać 1200 zł brutto. Kwota ta może być wyższa.

Na podwyżki mogą liczyć równiez kierownicy sklepów oraz ich zastępcy z mniejszym stażem pracy – pozostali będą objęci systemem indywidualnych podwyżek w kwietniu 2020 r. 

Pracując w Biedronce można liczyć także na dodatkowe benefity.

Firma oferuje bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych, obejmujący 19 programów – badania profilaktyczne, paczki na święta, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach życiowych, czy kolonie, turnusy rehabilitacyjne i obozy językowe, a także wyprawki dla noworodków i pierwszaków - dzieci pracowników. W kwietniu 2019 r. Biedronka, jak co roku, przyznała pracownikom sieci nagrodę specjalną. W tym roku wyniosła ona 2100 zł brutto i objęła blisko 45 tys. zatrudnionych.

– informuje Biuro prasowe sieci Biedronka.

Aktualnie sieć poszukuje zastępcy kierownika sklepu w Elblągu. Oferta jest ważna do 4 stycznia 2020 roku:

www.pracuj.pl/praca/zastepca-kierownika-sklepu-elblag,oferta,7259029 

Źródło informacji: Biedronka

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 2
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.