› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast

Pożyczka na raty - jak wybrać pożyczkę ratalną?

aktualności 6 miesięcy temu    3.10.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pożyczka na raty - jak wybrać pożyczkę ratalną?

Pożyczki pozabankowe obecnie są bardzo łatwe do uzyskania. Wystarczy mieć dostęp do internetu. Wniosek o dodatkowe koszty można złożyć z dowolnego urządzenia bez opuszczenia własnego mieszkania. Wszystko odbywa się szybko i bez zbędnych formalności. Pożyczkobiorca nie musi udawać się do banku, stać w kolejce, wypełniać dokumenty i długo czekać na podjęcie decyzji. Do uzyskania pożyczki potrzebny jest tylko dowód osobisty. Dla osób potrzebujących większej kwoty na dłuższy okres wygodnym rozwiązaniem może się okazać pożyczka na raty. Jeszcze przed podpisaniem umowy klient może sprawdzić koszt zobowiązania, wysokość oprocentowania oraz wysokość raty miesięcznej za pomocą wygodnych suwaków na stronie pożyczkodawcy. Czym właśnie jest pożyczka na raty i jak ją uzyskać?

Jak dostać pożyczkę na raty

Proces aplikowania o pożyczkę na raty nie jest wcale trudny. Aby złożyć wniosek, należy przygotować dowód osobisty. Po rejestracji na stronie pożyczkodawcy klient podaje następujące dane:

 • - imię i nazwisko;
 • - numer pesel;
 • - adres do korespondencji;
 • - adres mailowy;
 • - numer telefonu;
 • - okres i kwotę pożyczki.

Koniecznie jest dokonanie weryfikacji rachunku bankowego, na który zostaną przekazane koszty pożyczkowe. To odbywa się poprzez przelew weryfikacyjny lub za pomocą specjalnych aplikacji. Po zakończeniu wypełnienia formularza rejestracyjnego należy wysłać wniosek i kilka minut poczekać na decyzję. W trakcie analizy złożonego wniosku pożyczkobiorca poddaje się weryfikacji w bazach i rejestrach dłużników. Oprócz tego do wnioskodawcy mogą być wykonywane telefony w celu weryfikacji jego tożsamości. Negatywny wpis w BIK lub KRD powoduje negatywną decyzję pożyczkową. W przypadku przyznania pożyczki gotówka zostaje natychmiastowo przelana na konto klienta. W razie przelewów międzybankowych transakcja może potrwać dłużej.

Zalety pożyczki na raty

Zaciągnąć pożyczkę na raty przez internet jest dużą łatwiej niż kredyt w banku. Pożyczkobiorca może dostać niezbędne koszty bez opuszczenia domu. Pożyczka na raty daje klientom swobodę w zakresie wysokości raty pożyczki oraz okresu spłaty. W trakcie składania wniosku pożyczkobiorca samodzielnie wybiera dzień spłaty każdej raty. Obecnie pożyczka ratalna jest najczęściej wybieranym produktem rynku finansowego, ponieważ jest ona łatwa do uzyskania, nie wymaga zbędnych formalności oraz oferuje wygodne rozwiązanie w przypadku nagłych problemów finansowych. Nie warto jednak zapominać, że koszt pożyczki ratalnej jest dużo większy od oprocentowania chwilówki krótkoterminowej.

Jak wybrać dobrą pożyczkę ratalną

Ważne jest przed zaciągnięciem pożyczki na raty porównać obecne na rynku finansowym produkty i sprawdzić aktualne oferty. W tym celu zalecamy skorzystać z portalu marketpozyczka.pl. Na stronie serwisu znajdują się tylko sprawdzone oferty firm pozabankowych. Wspomniana strona internetowa jest godna zaufania i pozwala na dokonanie korzystnego wyboru. Aplikowanie o kredyt w firmie pozabankowej jest wygodnym rozwiązaniem zarówno dla osób zadłużonych, jak i dla pożyczkobiorców ze zła historią
kredytową, jeśli nagłe zaskoczyły nas problemy finansowe. Przed zaciągnięciem
pożyczki warto dokładnie ocenić własne możliwości i potrzeby finansowe, zapoznać
się z umową pożyczki oraz wysokością oprocentowanie.  

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.