› FIRMY
› ARTYKUŁY

Profil Google - podstawowa wizytówka Twojej firmy?

aktualności 5 miesięcy temu    29.06.2022
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Profil Google - podstawowa wizytówka Twojej firmy?

Promocja internetowa to obecnie jedna z najczęściej praktykowanych metod pozwalającą na pozyskiwanie nowych klientów. Poniżej prezentujemy sprawdzone sposoby na to, aby zwiększyć zainteresowanie Twoim przedsiębiorstwem. Zapoznaj się z zawartymi tu wskazówki i zacznij działać już teraz, aby wyprzedzić konkurencję!

 1. Wizytówka Google - zadbaj o obecność swojej firmy w wyszukiwarce Google
 2. Założyłeś wizytówkę Google - i co dalej?

Wizytówka Google - zadbaj o obecność swojej firmy w wyszukiwarce Google

Punktem wyjściowym Twoich działań powinno być założenie bezpłatnej wizytówki w Google Moja Firma. O co zadbać podczas uzupełniania danych? Kluczowe jest zatroszczenie się o to, aby podać wszystkie potrzebne informacje. Godziny i dni otwarcia, adres strony internetowej, numer telefonu, zdjęcia - to wszystko stanowi podstawowy pakiet danych. Dzięki temu wszyscy potencjalni klienci będą mieli przed sobą wszystkie niezbędne informacje, które powinny ułatwić im nawiązanie kontaktu z Twoją firmą. Na tej stronie: www.akademiafirmy.pl znajdziesz szereg wskazówek dotyczących tego, jak krok po kroku zająć się wypełnieniem tego profilu, aby pracował na korzyść Twojego biznesu. Na początek musisz mieć konto Google - założysz je bezpłatnie i będziesz mógł dodatkowo korzystać z pakietu danych na Google Dysk.

Założyłeś wizytówkę Google - i co dalej?

Na początku kluczowe będzie dopasowanie rodzaju reklamy do branży. Przygotowanie odpowiedniej strategii działania powinno każdorazowo zaczynać się od oznaczenia obecności na mapach Google. Klienci obecnie chętnie korzystają z Google Maps. Stworzenie wizytówki Google Moja Firma przebiega bezproblemowo - warto jednak korzystać także z innych możliwości promocji, które mogą pomóc Twojej firmie. Jedną z nich może być np. aktywne profile firmy w social mediach.

Równie ważne są opinie klientów na temat Twojej firmy - pozwalają wzbudzić zaufanie i z pewnością pomogą także innym potencjalnym klientom w podjęciu decyzji o współpracy. Na stronie Akademia Firmy znajdziesz szereg praktycznych informacji na temat skutecznych pomysłów dotyczących prowadzenia promocji w swojej firmie. 

Powyższe wskazówki możesz wcielić w życie niemal od razu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób możesz najlepiej wypromować swoją firmę - warto skorzystać ze wsparcia doświadczonych w tej materii osób. Wykazanie się proaktywną postawą z pewnością się opłaci!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.