› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
komentowane oceniane czytane
B1 - Stawbud

Reaktywacja nieruchomości - konferencja w Elblągu

aktualności ponad rok temu    27.04.2023
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Reaktywacja nieruchomości - konferencja w Elblągu fot. Nadesłane

25 kwietnia br. w Hotelu Młyn odbyła się konferencja Reaktywacja Nieruchomości, zorganizowana przez firmę Orange przy współpracy z Urzędem Miasta w Elblągu oraz Elbląskim Parkiem Technologicznym.

Tematem przewodnim wydarzenia była reaktywacji nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem istotnej roli jaką odgrywają w tym kontekście władze samorządowe. Uczestnicy rozmawiali o trendach kształtujących rynek nieruchomości oraz obecnych wyzwaniach rynkowych z perspektywy makroekonomicznej.

Ponieważ impreza tej rangi nie często odbywa się w naszym mieście licznie przybyli przedsiębiorcy, Prezydenci miast, przedstawiciele samorządów oraz mieszkańcy mieli możliwość zapoznania się z analizą występujących trendów w gospodarce światowej i ich wpływu na procesy decyzyjne w środowisku lokalnym.

Podczas głównego panelu - Arkadiusz Kosecki Dyrektor Elbląskiego Parku Technologicznego wspólnie z wybitnymi ekspertami Markiem Zuberem (ekonomista, analityk rynków finansowych, ekspert i doradca finansowy) oraz Jackiem Bartosiakiem ( prawnik, doktor nauk społecznych, publicysta zajmujący się geopolityką i strategią , założyciel think tanku Strategy&Future) rozmawiali o geopolitycznych i ekonomicznych zjawiskach w środowisku gospodarczym i społecznym. Dyrektor EPT podzielił się wiedzą dotyczącą elbląskiego rynku inwestycyjnego. Paneliści odpowiedzieli również na pytania od uczestników wydarzenia.

Na konferencji nie zabrakło wartościowych osobowości. Oprócz wymienionych powyżej ekspertów, całość spotkania poprowadził Patrycjusz Wyżga – dziennikarz Radia 357 oraz Wirtualnej Polski. W panelach tematycznych brali udział przedstawiciele takich firm i instytucji jak: JLL, Warmińsko-mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Transcom, Hotel Młyn, Orange. Wśród przedstawicieli samorządów głos zabrali Prezydent Ełku oraz Prezydent Lidzbarka Warmińskiego.

Konferencja Reaktywacja nieruchomości była wyjątkową okazją do spojrzenia na warunki inwestycyjne z perspektywy trendów nie tylko regionalnych, ale również krajowych i ogólnoświatowych. Eksperci przybliżyli publiczności obecną sytuację ekonomiczno-gospodarczą na polskim i zagranicznym rynku.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.