› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Samsung Galaxy S10e: idealny dla biznesu?

aktualności 6 miesięcy temu    28.01.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Samsung Galaxy S10e: idealny dla biznesu?

Flagowcami wśród smartfonów interesują się nie tylko klienci prywatni, ale też firmy. Przedsiębiorcy stawiają sobie inne wymagania, ale i nieco liberalniej podchodzą do kosztów: w końcu część z nich można sobie odliczyć. A wzrok często kierują na Samsunga Galaxy S10e. Czy to najlepszy wybór?

Trwałość na poziomie mistrzowskim

Seria Galaxy od Samsunga słynie z trwałości. Te smartfony działają dłużej, niż producent zakłada. Samsung Galaxy S10e to sprzęt, który prawdopodobnie bez problemu wytrzyma 10 lat użytkowania. Może po drodze uszkodzona zostanie szybka, może bateria zmniejszy pojemność. To się może stać. Ale to i tak smartfon, który przez następną dekadę nie ujawni braku żadnej niezbędnej funkcji. Obudowa da radę, zapas mocy obliczeniowej jest na tyle duży, że wystarczy na pokrycie jeszcze paru dziwnych pomysłów.

Dwie karty dla wygody

Samsung Galaxy S10e ma przewagę nad konkurencyjnymi modelami. Wynika ona z tego, że producent wpakował w mocniejszej wersji pamięć 128GB, co praktycznie wyklucza konieczność rozbudowywania kartą pamięci. To w połączeniu z gniazdem na dwie karty SIM zapewnia wymaganą elastyczność. Chodzi o to, że w wielu smartfonach z wyższej półki można w jedno z gniazd SIM włożyć albo SIM, albo SD. Wybieraj: pamięć, czy drugi numer. Duża ilość pamięci wbudowanej sprawia, że kwestią karty SD wiele osób w ogóle nie będzie sobie musiało zawracać głowy. Za to będzie można używać na jednym telefonie karty prywatnej i służbowej.

Dobrze dobrana cena

Przedsiębiorcy lubią wydawać pieniądze. Więcej wydasz, więcej odliczysz. Ale oczywiście nie chodzi o rozrzucanie pieniędzy na ulicy i wydawanie na zbędne bajery. Cena Galaxy S10e to około 2000 złotych. To na tyle dużo, żeby faktycznie poczuć odliczenia, ale jeszcze na tyle mało, że się te środki udaje znaleźć. Punkt bonusowy za wartość, którą nietrudno będzie wytłumaczyć przed Urzędem Skarbowym, gdyby komuś tam się wydatki firmy nie spodobały. Zresztą to jeden z tych smartfonów, przy których można uczciwie powiedzieć, że cena nie jest zawyżona tylko ze względu na markę.

Może być wizytówką

W wielu zawodach kontrahenta wybiera się nie po cenach, ale po tym, jakie wywrze wrażenie. A przedstawiciel, który wyjmie na spotkaniu właśnie tego Samsunga, nie będzie miał się czego wstydzić. Dobrze wykonana obudowa, prosta linia, a także brak problemów z doborem dodatkowego case’a to spore plusy. Ostatecznie nikt nie chce wyjść do klienta ze zmasakrowanym smartfonem w dłoni. Nawet jeśli to argument zdecydowanie drugorzędny, to jednak warto o tym pamiętać.

Potrafi zastąpić komputer

Nie każdy lubi posługiwać się smartfonem zamiast komputera, ale dobrze jest mieć taką możliwość. Ot, choćby na wypadek, gdyby w laptopie skończyła się bateria albo przy okazji zupełnie nieplanowanego spotkania. S10e po prostu daje ten komfort. Czy z niego skorzystasz, czy nie, to już twoja sprawa, ale każdy przedsiębiorca lubi mieć „plan B”. Kupując Samsunga, można plan B nosić ze sobą w kieszeni.

Podsumowanie

Czy są lepsze telefony dla biznesu? Wszystko zależy od tego, o jakim biznesie mowa, ale w każdym rankingu S10e będzie przynajmniej opcją do rozważenia. Argumentów jest sporo, a opinie użytkowników tylko potwierdzają, że to smartfon z potencjałem, który da się w firmie wykorzystać. Być może więc warto się nad tym zakupem poważnie zastanowić, tym bardziej że kupiony dziś Galaxy, będzie mógł z powodzeniem służyć w firmie jeszcze ładnych kilka lat.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.