› FIRMY
› ARTYKUŁY

Środowiskowy Hufiec Pracy w Elbląg

praca i szkolenia ponad rok temu    12.05.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Środowiskowy Hufiec Pracy w Elbląg

Środowiskowy Hufiec Pracy w Elblągu od lat wspiera młodzież, która z różnych przyczyn, ma trudności z ukończeniem szkoły w normalnym trybie nauki. Przez ten czas wielu absolwentów uzyskało świadectwa i dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe. Działalność Hufca to nie tylko nauka, ale również zajęcia w świetlicy środowiskowej, wychowanie, doradztwo zawodowe, przedsięwzięcia sportowe, rekreacyjne i kulturalne.

Udział w międzynarodowych projektach w ramach programu Erasmus+ umożliwia zdobycie doświadczenia, certyfikatu Europass – Mobilność, oraz rozwój kompetencji językowych. To niezwykle wartościowe umiejętności dla młodych ludzi, często pochodzących z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym i bezrobociem. Stanowią atut na początku ich drogi zawodowej i pomagają odnaleźć się na wymagającym rynku pracy.

Po reformie edukacji młodzież od 15 do 18. roku życia wciąż będzie miała możliwość ukończenia szkoły z równoczesnym przyuczeniem do zawodu. Prowadzimy nabór do klas II/III gimnazjum oraz do VII klasy szkoły podstawowej (dawna klasa I gimnazjum). Szczegółowe informacje można otrzymać pod nr tel. 55 233 20 38 albo w siedzibie ŚHP, przy ulicy Junaków 5.

Nie zwlekaj! Pomyśl już dziś o przyszłości!

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 2
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.