› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Szkolenie dla testera oprogramowania - czy warto?

aktualności 4 miesiące temu    8.08.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Szkolenie dla testera oprogramowania - czy warto?

Szkolenie ISTQB to pozycja, która zdecydowanie powinna pojawić się w CV każdej osoby, jaka zamierza zostać chociażby testerem oprogramowania. Dlaczego tak jest? Po odbytym szkoleniu ISTQB, otrzymujemy certyfikat , który jest potwierdzeniem zdobytej przez nas wiedzy. Ważną informacją jest to, że potencjalni pracodawcy, przywiązują dużą uwagę do zdobytych certyfikatów.

Testowanie oprogramowania ma wyjątkowe znaczenie w całym procesie wytwarzania oprogramowania. Jeśli wykryjemy błędy odpowiednio wcześnie i zdiagnozujemy ich przyczyny, pozwoli to na szybką reakcję i ich korektę. Im szybciej wykryjemy nieprawidłowości, tym będa one mniej kosztowne dla firmy. Czas ma tutaj ogromne znaczenie. Im dłużej błąd znajduje się na stronie, tym więcej może przynieść problemu. Jednak nie mamy możliwości wykrycia nieprawidłowości, jeśli nie będziemy odpowiednio wykwalifikowani. Potrzebną wiedzę pozwoli nam zdobyć właśnie omawiane szkolenie.

Testowanie staje się coraz bardziej popularne. W zawodzie tym znajduje zatrudnienie coraz więcej osób. Dlaczego tak jest? Testowanie jest niezwykle ważnym i nieodłącznym aspektem każdego projektu, który zorientowany jest na wytwarzanie rozwiązań. Potwierdza to fakt, że na Świecie wydano już ponad 450 tysięcy certyfikatu szkolenia ISTQB poziomu podstawowego! Osoby, które pracują przy procesach testowania powinny być odpowiednio wykwalifikowane i przygotowane. Pozwoli to zachować najwyższą jakość tekstów. Pracodawcy zwracają uwagę, czy testerzy odbywali szkolenie ISTQB oraz czy posiadają stosowne certyfikaty.

Program szkoleń opiera się na sylabusie ISTQB oraz słowniku, który jest niezbędny dla każdego, kto chce być testerem oprogramowania. Sylabus zawiera wszystkie zagadnienia, które trzeba opanować, żeby otrzymać certyfikat. Podstawą szkolenia jest więc doskonała znajomość zagadnień z sylabusa. Jednak sylabus wymaga indywidualnego opracowania i zrozumienia. Jest on pomocą, z której powinniśmy skorzystać.

Profesjonalne Szkolenia ISTQB są niezwykle praktyczne i przekazują ważną wiedzę z zakresu testowania. Są doskonałym wprowadzeniem do tematu testowania. Prowadzący szkolenie przedstawia kursantom wiele prawdziwych przypadków, na których mogą oni ćwiczyć swoje nowo zdobyte umiejętności. Po odbytym szkoleniu ISTQB posiada się nie tylko wiedzę teoretyczną, ale też praktyczną, która niezbędna będzie w codziennej pracy testera oprogramowania.

Szkolenie ISTQB to doskonała inwestycja w siebie, która zwróci się wraz z podjęciem pierwszej pracy.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.