› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Szybki kredyt na spontaniczny wyjazd – jak wybrać najlepszą ofertę?

aktualności 11 dni temu    23.11.2021
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Szybki kredyt na spontaniczny wyjazd – jak wybrać najlepszą ofertę?

Wyjazdy nie zawsze trzeba planować z dużym wyprzedzeniem. Niekiedy pojawia się okazja ciekawej wyprawy, z której wcale nie musisz rezygnować z powodu braku wystarczających środków. Z pomocą przychodzi szybki kredyt bez zaświadczeń – idealny na spontaniczny wyjazd. Zanim jednak go zaciągniesz, sprawdź jak wybrać ofertę finansowania dopasowaną do potrzeb i oczekiwań.

Szybki kredyt bez zaświadczeń to dobre rozwiązanie dla osób, które „na już” potrzebują solidnego zastrzyku gotówki. Uproszczona procedura oraz formalności ograniczone do minimum sprawiają, że wypłata środków może nastąpić jeszcze tego samego dnia.

Szybki kredyt bez zaświadczeń – na co zwrócić uwagę?

Aby wybrać finansowanie dopasowane do swoich potrzeb, warto porównać kilka ofert. Szczególne znaczenie ma kilka parametrów, które decydują o przewadze jednego rozwiązania nad pozostałymi.

Wymagane formalności

Dostarczenie dokumentów potwierdzających zdolność kredytową może wydłużyć proces – przede wszystkim wtedy, gdy wymagane jest zaświadczenie od pracodawcy. Niektóre banki udzielają szybkich kredytów bez zaświadczeń – w oparciu o oświadczenie spisane przez kredytobiorcę.

Maksymalna kwota kredytu

Uproszczone procedury mogą dotyczyć niedużych kwot kredytu. Upewnij się więc, że bez zbędnych formalności uzyskasz finansowanie na kwotę, która odpowiada sumie pieniędzy potrzebnych na wyjazd.

Okres finansowania

Okres spłaty kredytu ma znaczenie, jeśli ubiegasz się o wysoką kwotę i chcesz, aby rata nie obciążała domowego budżetu. Im dłuższy czas kredytowania, tym niższe miesięczne zobowiązanie. Sprawdź, na ile rat możesz rozłożyć spłatę.

Koszty kredytu

Szybki kredyt bez zaświadczeń może sporo kosztować – więcej niż finansowanie na standardowych warunkach. Wcale jednak tak być nie musi – szczególnie, jeśli interesuje cię niewielka kwota do pożyczenia.

Wymagania stawiane kredytobiorcy

Niektóre kredyty – głównie te na promocyjnych warunkach finansowych – mogą być przeznaczone dla określonej grupy klientów. Upewnij się, że spełniasz wymagania stawiane kredytobiorcy, np. w zakresie bycia nowym klientem.

Zaciągasz szybki kredyt bez zaświadczeń? O tym pamiętaj

Jeśli decydujesz się na zaciągnięcie szybkiego kredytu bez zaświadczeń, musisz pamiętać o kilku kwestiach. Dzięki poniższym wskazówkom zminimalizujesz ryzyko problemów finansowych.

Upewnij się, że jesteś w stanie spłacać zobowiązanie

Mimo że masz zdolność kredytową, warto realnie ocenić swoją sytuację materialną. Tym samym zyskasz pewność, że – w razie przejściowego jej pogorszenia – będziesz w stanie spłacić zobowiązanie w terminie.

Weź tyle pieniędzy, ile faktycznie potrzebujesz

Oszacuj koszty wyjazdu i złóż wniosek kredytowy na taką kwotę, jaka jest ci potrzebna – nawet, gdy twoja zdolność kredytowa pozwala na więcej. To ważne, ponieważ po powrocie trzeba będzie spłacać zobowiązanie w kwocie powiększonej o odsetki i inne koszty pozaodsetkowe.

W zaciąganiu kredytu na spontaniczny wyjazd nie ma nic złego – czasem jest to jedyna możliwość, aby skorzystać z wyjątkowej okazji cenowej. Grunt to zachować rozsądek przy wybieraniu oferty finansowania – tak, aby była dopasowana do potrzeb i do aktualnej sytuacji materialnej.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.