› FIRMY
› ARTYKUŁY
B1 - Stawbud

Szybki smartfon, który pomoże ci zarządzać firmą

aktualności 15 dni temu    20.06.2022
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Szybki smartfon, który pomoże ci zarządzać firmą

Obecnie coraz więcej spraw związanych z prowadzeniem firmy możemy wykonać z poziomu telefonu. Dlatego każdy przedsiębiorca, który chce sprawnie i nowocześnie kierować swoim przedsiębiorstwem, powinien wyposażyć się w funkcjonalny i wydajny telefon komórkowy. 

Dziś coraz więcej firmowych danych przechowywanych jest w chmurze. W efekcie wystarczy dostęp do internetu, żeby mieć pod ręką najważniejsze firmowe dokumenty. Żeby jednak szybko i sprawnie operować na wielu aplikacjach z poziomu smartfona, potrzebny jest naprawdę wydajny sprzęt.

iPhone dla przedsiębiorcy

Dlaczego to właśnie produkt Apple ma być najlepszym rozwiązaniem dla biznesu? Przede wszystkim ze względu na dwie, niesłychanie istotne cechy. Pierwszą jest wydajność samego urządzenia, które każdego roku w rankingach wydajności dystansuje konkurencję. Drugi aspekt to bezpieczeństwo. System operacyjny iOS należy do najbezpieczniejszych na świecie, a włamanie się do telefonu, który wyposażony jest w najlepszy czytnik linii papilarnych oraz Face ID jest niezwykle trudne i nie udaje się nawet rządowym specjalistom. System operacyjny iOS to nie tylko szybkość działania. To również niespotykana możliwość płynnego operowania między kilkoma urządzeniami. Jeśli wybierzesz iPhone na raty i dobierzesz do tego pozostałe urządzenia Apple, zyskujesz dostęp do niezwykle sprawnego środowiska, które na dodatek jest bardzo dobrze strzeżone, a dane szyfrowane.

Telefony iPhone gwarantują możliwości, których próżno szukać u innych producentów. Wystarczy wskazać na dostęp do iCloud, co niezwykle ułatwia przesyłanie danych w firmie. Czip A14 Bionic to czołowy procesor na rynku, a wyświetlacz Super Retina gwarantuje znakomitą widoczność nawet w pełnym świetle dziennym. Polecanym modelem dla przedsiębiorców jest iPhone SE 3, gdzie nieduża przekątna ekranu idzie w parze z wydajnością, a przy nagrywaniu twoją uwagę zwróci rozdzielczość aparatu tylnego.

Dual SIM i nie tylko - czego potrzebujesz w firmowym smartfonie?

Wykorzystanie kart nano SIM, mini SIM i micro SIM daje więcej możliwości użytkownikom. Funkcja posiadania dwóch numerów w jednym telefonie jest już standardem, natomiast warto zadbać, żeby smartfon posiadał również czytnik kart pamięci microSD, aby zapewnić sobie więcej miejsca do przechowywania danych. Oczywiście karta może okazać się niepotrzebna, jeśli pamięć wbudowana będzie odpowiednio duża.

W codziennym użytkowaniu niezwykle pomocne może być ładowanie bezprzewodowe oraz aparat co najmniej 12 Mpix. To niezwykle wygodna funkcja, która nie wymaga każdorazowego zmagania się z przewodami i portami. Obecnie też coraz częściej jakość aparatu w telefonie pozwala używać go jako skanera dokumentów. Apple smartfony posiadają jedne z najlepszych obiektywów, a obiektyw szerokokątny 12 Mpix pozwala robić wysokiej jakości fotografie każdego dokumentu. Produkty firmy Apple wyposażone w system iOS już od lat wykorzystywane są przez przedsiębiorców, ze względu na niezawodność, ochronę danych użytkownika, pojemność akumulatora i wysoką wydajność. Sprawdź ofertę na iPhone X, iPhone SE lub iPhone XS i nowsze modele i wybierz telefon dla siebie.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.