› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
B1 - Stawbud

Transcom otworzy oddział w Elblągu. Powstanie 75 miejsc pracy!

praca i szkolenia ponad rok temu    4.06.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 4 ocen 1 / 100%
A A A
Transcom otworzy oddział w Elblągu. Powstanie 75 miejsc pracy!

Transcom, globalny lider oferujący usługi w zakresie obsługi klienta, w lipcu otworzy swój oddział w Elblągu. W nowym biurze firmy, które będzie się znajdować przy ul. Grunwaldzkiej 2i, zatrudnienie znajdzie 75 osób. Transcom poszukuje specjalistów do obsługi klienta przy projektach zarówno polskojęzycznych, jak i wielojęzykowych.

Transcom Worldwide Poland działa na polskim rynku już od szesnastu lat, a Elbląg będzie czwartym lokalnym oddziałem, po Olsztynie, Gdańsku i Białymstoku. Firma świadczy usługi CRM dla polskich i zagranicznych korporacji z branży telekomunikacyjnej, finansowej, motoryzacyjnej, e-commerce czy windykacyjnej. Posiada projekty polskojęzyczne oraz wielojęzykowe z niemieckim, francuskim, duńskim, szwedzkim, fińskim, litewskim, ukraińskim i norweskim.

W nowym biurze do końca roku zostanie zatrudnionych 75 osób. Pierwsze z nich pracę rozpoczną już w lipcu, natomiast uroczyste otwarcie biura planowane jest na początek października. Firma zainteresowanym pracą oferuje jasną ścieżkę rozwoju i realny wzrost wynagrodzenia wraz ze stażem 
i zdobytym doświadczeniem. Poszukiwane są osoby z wysoką kulturą osobistą, umiejętnością sprzedaży, komunikatywnością i chęcią rozwoju. 

Po bardzo dokładnym zbadaniu rynku nasz wybór padł na Elbląg – miasto ze świetną lokalizacją, dużym potencjałem i możliwościami rozwoju, szczególnie w odniesieniu do sektora BPO. Dodatkowo przekonało nas profesjonalne podejście i duża pomoc ze strony władz miasta. Jestem przekonany, że otwarcie naszego nowego biura bardzo pozytywnie wpłynie nie tylko na naszą firmę, ale również na sam Elbląg i jego mieszkańców, poprzez utworzenie nowych miejsc pracy oraz obecność międzynarodowej firmy, takiej jak Transcom 

– komentuje Grzegorz Baran, Client Service Manager i Członek Zarządu, Transcom.

Nowy oddział w Elblągu będzie się mieścił w budynku Elkop przy ul. Grunwaldzkiej 2i. Biura firmy zostaną wyposażone w najnowszy sprzęt komputerowy. 

Dla nas Elbląg to nowe możliwości – chcemy pokazać się z jak najlepszej strony jako pracodawca już od dnia startu. Obecnie trwają prace renowacyjne w wybranym przez nas docelowym biurze – chcemy, aby wysoki standard, który zaprezentowaliśmy chociażby w Białymstoku, stał się wizytówką naszej firmy wśród naszych pracowników. Jako, że to właśnie oni każdego dnia zapewniają naszym Klientom najwyższą jakość usług, chcemy taki sam poziom prezentować wobec nich. Uważamy, że oferta zatrudnienia, którą przygotowaliśmy na elbląski rynek jest atrakcyjna i może być bardzo dobrym punktem wyjścia zarówno dla osób, które dopiero zaczynają zawodową karierę, jak również dla tych bardziej doświadczonych, którzy chcieliby w przyszłości spróbować kariery w zarządzaniu projektami w firmie będącej liderem branży BPO/SSC w Polsce 

– mówi Piotr Ćwikliński, Country Account Manager, Transcom. 

Globalnie Transcom to firma działająca w 20 krajach, mająca 50 centrów obsługi klienta. Zatrudnia ponad 27 tys. konsultantów, którzy obsługują klientów międzynarodowych marek z różnych branż w 33 językach.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 4
  BRAK SŁÓW
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ali Al Ahmadi
ponad rok temu ocena: 0%  4
Wciąż mają tu pełno ludzi których będą mogli zatrudnić za śmieciową stawkę.
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Eryk
ponad rok temu ocena: 70%  3
Takie firmy otwieraja filie w Pakistanie Indiach , Bangladeszu i zatrudniają ludzi za grosze na callcenter. ŻENADA to jest dobre dla 18 latka który chce dorobić w wakacje a nie dla ludzi mających rodziny
odpowiedz oceń komentarz 7 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Red.
ponad rok temu ocena: 50%  2
Nie można poważnie traktować firmy, która nie podaje wysokości wypłat w ofertach pracy. To nie lata 90, kultura biznesowa i rynek pracy przeszedł poważne zmiany, ale w firmie Transcom tego nie wiedzą.
odpowiedz oceń komentarz 4 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fredej
ponad rok temu ocena: 40% 1
Ta ich działalność,to tak naprawdę nuewiadomo co.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.