› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 03.2018

Wirtualne biuro w Warszawie – prestiżowy adres niskim kosztem

aktualności 9 miesięcy temu    19.09.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wirtualne biuro w Warszawie – prestiżowy adres niskim kosztem

Wirtualne biuro w Warszawie to okazja dla Twojej firmy na adres w atrakcyjnej biznesowo okolicy, który z pewnością postawi markę wysoko w oczach klientów. Jak działa taka usługa, kto może z niej skorzystać i z jakimi korzyściami się wiąże?

Wirtualne biuro w Warszawie – na czym to polega?

Biuro wirtualne Warszawa jest usługą przeznaczoną dla przedsiębiorców, którzy nie chcą wynajmować biura dla swojej firmy z powodu nieopłacalności takiego rozwiązania lub innych przyczyn. Wynajem lokalu potrafi być naprawdę kosztowny, szczególnie w tak atrakcyjnej okolicy, jak centrum Warszawy. Wirtualne biuro to niskie koszty dla firmy przy możliwości korzystania z prestiżowego adresu.

Po wykupieniu usługi wirtualnego biura w Warszawie, właściciel firmy otrzymuje możliwość korzystania z otrzymanego adresu w zakresie rejestracji działalności, korespondencji biznesowej oraz reklamy (np. umieszczając adres na ulotkach). Na miejscu znajduje się prawdziwa przestrzeń biurowa, obsługiwana przez wykwalifikowanych pracowników. Wirtualne biuro polega na korzystaniu z samego adresu oraz usług, świadczonych przez doświadczony sekretariat.

Obsługa zajmuje się dodatkowymi usługami, które umożliwiają przedsiębiorcy prowadzenie biura na odległość. Należą do nich:

 • odbieranie korespondencji biznesowej,
 • informowanie o odbiorze listów i paczek,
 • skanowanie zawartości listów i przesyłanie ich pod wskazany adres e-mail,
 • przesyłka w paczce zbiorczej całej otrzymanej korespondencji pod wskazany adres,
 • udostępnienie profesjonalnie wyposażonej sali konferencyjnej na spotkania z klientami i kontrahentami,
 • obsługa prawna, świadczona przez Kancelarię Adwokacką.

Kto może skorzystać z wirtualnego biura w Warszawie?

Wirtualne biuro w Warszawie to idealne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa, które nie potrzebuje dodatkowego lokalu do działania. Małe firmy, freelancerzy i start-upy chętnie korzystają z tej opcji, ponieważ jej koszty są niewysokie, a umożliwia uzyskanie adresu dla swojej firmy, który zrobi wrażenie zarówno na klientach, jak i partnerach biznesowych. Ponadto, posiadanie wirtualnego biura w Warszawie pozwala na prowadzenie swojej firmy z dowolnego miejsca na świecie, a to dzięki dodatkowym usługom, które znacznie ułatwiają prowadzenie biura na odległość.

Wirtualne biuro w Warszawie – jakie korzyści finansowe zyskasz?

Zdecydowanie się na wirtualne biuro w Warszawie to wiele korzyści dla przedsiębiorcy, przede wszystkim wiążących się z oszczędnościami. Wynajem zwykłego lokalu to bardzo wysokie koszty, które dla niewielkich przedsiębiorstw są zupełnie nieopłacalne, a dla niektórych firm całkiem też niepotrzebne. Skorzystanie z wirtualnego biura to bardzo niskie koszty, w ramach których otrzymuje się nie tylko adres, ale również dodatkowe usługi.

Poza korzyściami finansowymi, warto wspomnieć także o pozostałych zaletach – pomocy w prowadzeniu firmy, jaką otrzymuje się w ramach usług, oraz wpływowi prestiżowego adresu na opinię klientów o marce.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.