› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Wójcik Fabryka Mebli Filantropem Roku 2012

wyróżnienia ponad rok temu    12.06.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
Wójcik Fabryka Mebli Filantropem Roku 2012

Podczas wczorajszej (10.06.) uroczystej XIII Gali Fundacji Elbląg w Teatrze im. A. Sewruka poznaliśmy Filantropa Roku 2012, którym okazała się firma Fabryka Mebli Wójcik. Poznaliśmy także wyróżnionych, a widzowie obejrzeli występ chóru Cantata i Brygady RR.

Tradycyjnie, stałym punktem Gali jest rozstrzygnięcie Konkursu o tytuł Filantropa Roku. Tego roku kapituła postanowiła przyznać zaszczytny tytuł Filantropa Fabryce Mebli Wójcik, która wspiera elbląskie placówki oświatowe i organizacje pozarządowe. Wyróżnienia otrzymały: Biuro Reklamy LIR oraz Grupa Żywiec Browar w Elblągu, które systematycznie pomagają elbląskim organizacjom.

- Oczywiście wszyscy zgłoszeni do konkursu zasługują na docenienie, bo wspierają szczytne cele, przyczyniają się do rozwoju elbląskich organizacji, pomagają tym najbardziej potrzebującym. Pomoc finansowa, usługowa czy merytoryczna jest nieoceniona, bez nich byłoby o wiele trudniej - mówi Stanisław Puchalski, prezes Fundacji Elbląg.

Część rozrywkową zapewnił chór Cantata oraz Brygada RR. Na początku, zgromadzonych gości powitał chór Cantata, który wspaniale zaprezentował się m.in. w utworze Adele, Someone like you. Po kilku spokojnych i refleksyjnych utworach chóru na scenę wkroczyła Brygada RR śpiewając znane utwory z "Bitwy na głosy", znajdujące się na ich krążku „Razem". Były to m.in. The Lion Sleeps Tonight, Moves Like Jagger czy Sex Bomb.

Za zaangażowanie i dotychczasowe niezawodne wspieranie Fundacji Elbląg cała grupa z Ryszardem Rynkowskim na czele otrzymała statuetki z podziękowaniami z rąk Zarządu Fundacji Elbląg.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.