› FIRMY
› ARTYKUŁY

Wybierz szkołę z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu

praca i szkolenia ponad rok temu    6.06.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Wybierz szkołę z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu fot. nadesłane

Jesteś w wieku 15-18 lat? Nie wiesz jaką szkołę i jaki zawód wybrać ? Poszukujesz możliwości podjęcia praktyk zawodowych w wybranym przez Ciebie zawodzie? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć nowe umiejętności poszukiwane przez pracodawców?

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu zaprasza młode osoby stojące przed wyborem szkoły i kierunku kształcenia do skorzystania ze wsparcia specjalistów rynku pracy, którzy nie tylko zbadają predyspozycje zawodowe, ale wskażą możliwości odbycia praktyk zawodowych u lokalnych pracodawców. CEiPM OHP w Elblągu współpracuje z pracodawcami zainteresowanymi przyjęciem uczniów na praktyki m.in. w zawodach cukiernik, kaletnik, fryzjer, mechanik pojazdów samochodowych, tapicer, lakiernik. Od września 2017 r. młodzież będzie miała możliwość podjęcia nauki w klasach wielozawodowych, w których część teoretyczna będzie wspólna dla wszystkich uczniów, natomiast część praktyczna będzie realizowana u pracodawców. Dzięki temu będzie szansa na zdobycie wykształcenia w zawodach na które jest zapotrzebowanie na lokalnym rynku pracy.

Osoby zainteresowane kontynuowaniem nauki w szkołach zawodowych na terenie Elbląga mają możliwość zamieszkania w internacie Środowiskowego Hufca Pracy przy ul. Junaków 5. Zakwaterowanie oraz wyżywienie jest całkowicie darmowe.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ aracadia
ponad rok temu 1
piekne zdjecie czy tak wygladaja rzeczywiscie uczniowie OHPu ?
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.